новости • обзоры • события • факты
148 просмотров

Активісти у Дрездені збирають акцію проти напливу біженців

Політичний рух Pegida (Патріотичні європейці проти ісламізації Заходу – ред.) із центром у німецькому Дрездені у річницю свого створення скликає у понеділок о 16-й годині акцію проти напливу мігрантів в Європі. Активісти заявляють, що таким чином хочуть натиснути на канцлера Ангелу Меркель задля здійснення антиімміграційної політики.

Підштовхнуло мітингувальників до протестів і учорашнє голосування на парламентських виборах у Швейцарії, де партія консерваторів, що виступають проти прийому біженців, здобула майже третину місць.

Німеччина нині є головним місцем в Європі для біженців, більшість з яких проходять через Туреччину і Балкани. Влада до кінця року очікує до мільйона прохань про притулок від біженців.

Понад 630 тисяч людей, рятуючись від війни та злиднів, висадилися на берегах Європи цього року, чимало з них долали небезпечний морський шлях з Туреччини до Греції.

18 жовтня канцлер Німеччини Ангела Меркель запропонувала Туреччині підтримку прагнень цієї країни приєднатися до Євросоюзу в обмін на співпрацю у припиненні потоку мігрантів до країн Заходу.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4898

Сейчас на сайте: 13

Просмотров за сегодня: 1,127

ID поста = 4681самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец