новости • обзоры • события • факты
156 просмотров

АКЦІЯ "ДЕНЬ ГНІВУ ЗА АЛЕППО" ЗІБРАЛА СОТНІ ЛЮДЕЙ У 26 МІСТАХ СВІТУ

Від Чикаго до Канберри, від Рейк‘явіка до Кейптауна: сотні людей у 26 містах світу одночасно взяли участь в акції “День гніву за Алеппо” проти військових дій у Сирії.

У Берліні мітингарі вимагали від Росії припинити підтримувати уряд Башара Ассада та зупинити атаки, в яких щодня гинуть десятки мирних жителів.

У Стамбулі протестувальники просили припинити обстріли в Алеппо, де сотні тисяч людей залишаються заблокованими всередині міста, та порівняли ситуацію з Голокостом.

Близько двохсот людей пройшлися центральними вулицями Лондона. Учасник протесту, засновник кампанії “Сирійська солідарність” Абделазіз Алмаші, у руках тримає табличку, де Путіна та Ассада прирівняно до Гітлера.

“Ми звертаємося до міжнародного співтовариства, котре бере участь у злочинах проти людства. Тому що коли ми бачимо, як Башар Ассад, росіяни та іранці вчиняють злочини проти мирних жителів в Сирії, порушуючи міжнародне законодавство, воно (міжнародне співтовариство) не робить нічого, щоб зупинити їх, і тоді воно стає частиною злочину,” – говорить активіст.

За даними ООН, з моменту порушення “режиму тиші” 19 вересня під бомбами загинуло щонайменше три сотні людей, з них майже третина – діти.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 3,913

ID поста = 17384свежие комментарии:
крымский бандеровец