новости • обзоры • события • факты
211 просмотров

АМАЛІ ДІДЕРІКСЕН - ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ШОСЕЙНИХ ВЕЛОПЕРЕГОНІВ

АМАЛІ ДІДЕРІКСЕН — ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ШОСЕЙНИХ ВЕЛОПЕРЕГОНІВ

Амалі Дідеріксен з Данії стала чемпіонкою світу з шосейних велоперегонів на першості у Катарі. Вона несподівано обійшла фаворитку змагання – Кірстен Вільд з Нідерландів.

Голландські велосипедистки майстерно вивели свою головну надію на медаль на фінішний спурт, утім Дідеріксен, якій лише 20 років, змогла вирвати перемогу на останніх метрах дуелі із Вільд.

Це перший титул данської велосипедистки у дорослому спорті. До того вона двічі ставала чемпіонкою світу серед юніорів, а на Олімпійських іграх у Ріо була п‘ятою.

134-кілометрову дистанцію Дідеріксен подолала за 3 години 10 хвилин та 27 секунд. Кірстен Вільд відстала від неї на півколеса. “Бронза” у фінки Лотти Лепісто. Найкращою з українок стала Ганна Соловій. Вона фінішувала 43-ю.

На чемпіонаті світу з шосейних велоперегонів залишилося розіграти один комплект медалей – у груповії гонці серед чоловіків. Вона пройде у неділю