новости • обзоры • события • факты
201 просмотров

Петро Порошенко і Джозеф Байден у Києві - 2014р

Віце-президент у ході телефонної розмови з президентом Порошенком заявив, що готові надати Україні третій транш кредитних гарантій у розмірі мільярд доларів за умови прогресу в боротьбі з корупцією.

У телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком 5 листопада віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Сполучені Штати готові далі допомагати Україні. Про це повідомляє офіс віце-президента при Білому домі.

У ході розмови лідери обговорили питання імплементації Мінських угод, запровадження економічних реформ та боротьбу з корупцією.

Байден привітав українського президента з проведенням місцевих виборів, зазначивши, що це ще один важливий крок у демократичному розвитку країни.

Байден і Порошенко також вказали на необхідність негайного виконання Росією та сепаратистами обіцянки Путіна від 2 жовтня щодо надання безперешкодного доступу ОБСЄ до всієї території Донбасу.

Щодо економічних реформ, Джозеф Байден знову заявив про подальшу готовність Вашингтона допомагати Україні.

«(Віце-президент) підтвердив готовність США забезпечити третій транш кредитних гарантій в розмірі мільярд доларів для України за умов продовження в країні прогресу в розслідуванні й кримінальному переслідуванні корупції, а також гарантій, що податкова реформа в Україні відповідатиме програмі МВФ», — йдеться у повідомленні прес-служби віце-президента Джозефа Байдена.

Дивіться також: Якого спілкування з суспільством хоче влада? — розповідь радниці голови АП

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4849

Сейчас на сайте: 0

Просмотров за сегодня: 55

ID поста = 6526свежие комментарии:
крымский бандеровец