новости • обзоры • события • факты
183 просмотров

Байден присвятив чимало часу обговоренню ситуації в Україні

Віце-президент США поговорив по телефону з президентом та новим прем’єром України, як також провів зустріч з президентом Єврокомісії.

Віце-президент США Джозеф Байден закликав лідерів України швидко провести необхідні реформи і виконати зобов’язання країни перед Міжнародним валютним фондом, при цьому запевнивши їх у «непохитній» прихильності США інтересам України.

Байден поговорив по телефону з президентом України Петром Порошенком і ново-обраним прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом через кілька годин після того, як кандидатуру останнього затвердив український парламент.

Як повідомляють в Білому домі, Байден привітав Гройсмана з обранням, а також з ухваленням складу нового кабінету і нової програми уряду Верховною Радою.

«Віце-президент підкреслив, що для збереження міжнародної підтримки України нова команда повинна швидко просунутися в програмі реформ, в тому числі в плані виконання зобов’язань перед МВФ, а також реалізації Мінських угод і затвердження нового генерального прокурора реформаторського переконання», — йдеться в заяві Білого дому.

«Віце-президент підкреслив непохитну прихильність США процвітанню, суверенітету і територіальної цілісності України», — сказано в заяві.

Пізніше в тефефонній розмові з Петром Порошенком віце-президент Байден висловив глибоке занепокоєння з приводу погіршення стану здоров’я української льотчиці і депутата Надії Савченко, яка утримується під вартою в Росії і проводить «сухе голодування».

Як повідомляють в Білому домі, Байден закликав до її негайного звільнення.

Віце-президент заявив, що Україна має використати оновлену політичну стабільність для просування реформ, зокрема виконання зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом

«Висловивши серйозне занепокоєння з приводу ескалації насильства в Східній Україні, віце-президент підкреслив, що всім сторонам необхідно прискорити імплементацію Мінських угод», — йдеться у заяві.

Крім цього у Білому домі повідомили про зустріч віце-президента Байдена з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером. У заяві з цього приводу зазначається, що у ході зустрічі обговорювалося питання ескалації насильства в Східній Україні. Байден і Юнкер заявили про необхідність продовження санкцій США і ЄС проти Росії до повного виконання Мінських домовленостей.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4862

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 1,506

ID поста = 11812самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец