новости • обзоры • события • факты
212 просмотров

БОРІСУ ДЖОНСОНУ ДОВЕЛОСЯ "ЧЕРВОНІТИ" ПЕРЕД ЕРДОГАНОМ ЗА СВІЙ ВІРШ


Міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон приїхав із першим офіційним візитом до Туреччини. Лише кілька місяців тому він переміг на конкурсі лайливих віршів із лімериком про онаніста та зоофіла Ердогана, а нині тис руку йому та іншим керівникам країни. Утім, про вірші на зустрічі не говорили, натомість Джонсон підтримав турецьку позицію по Сирії, висловився за зміцнення співробітництва, зокрема торгівлі.

Боріс Джонсон, міністр закордонних справ Великої Британії:
“Я дуже радий, що ми домовилися про створення спільного торговельно-економічного комітету, який розпочне роботу якомога швидше. Він почне підготовчі процедури до укладення, я сподіваюся, нової здоровезної угоди про вільну торгівлю між Великою Британією та Туреччиною. Бо попри все, як Ви правильно сказали, ми виплутуємося з домовленостей із Європейським Союзом, але ми не виходимо з Європи”.

Джонсон також відвідав сирійських біженців, яких прихистила Туреччина. Йому одразу ж пригадали його кампанію за вихід з ЄС, коли Джонсон та його однодумці лякали британців саме турецькими мігрантами та сирійськими біженцями.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 17

Просмотров за сегодня: 3,154

ID поста = 17046свежие комментарии:
крымский бандеровец