новости • обзоры • события • факты
196 просмотров

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України продовжує боротьбу з організованою злочинністю та корупцією

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України продовжує боротьбу з організованою злочинністю та корупцією. Про це в суботу, 31 жовтня, під час спільної заяви Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України щодо подій у м.Дніпропетровську повідомили спікер СБУ Олена Гітлянська та прокурор Владислав Куценко.

Владислав Куценко повідомив, що наразі Генеральною прокуратурою спільно зі Службою безпеки України у містах Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Херсоні, Черкасах та інших регіонах держави під час розслідування кримінального провадження здійснюється заздалегідь спланована широкомасштабна спецоперація, спрямована на виявлення, документування та ліквідацію особливо небезпечної злочинної організації, у ході якої відповідно до вимог закону вживаються процесуальні дії щодо встановлення та затримання її учасників.

Досудове розслідування провадиться за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст. 349 (захоплення представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника) Кримінального кодексу України, а також інших особливо тяжких та тяжких злочинів.

Олена Гітлянська зазначила, що одним з епізодів злочинної діяльності цього особливо небезпечного угруповання є розкрадання понад 40 млн. гривень, призначених для допомоги бійцям АТО у боротьбі із терористичними угрупованнями на сході нашої країни.

У зазначеній спецоперації задіяно 65 слідчих Генеральної прокуратури України та понад 500 співробітників Служби безпеки України.

«Операція ще триває, продовжуються обшуки та затримання», — додала вона.

«Для правоохоронців зараз не важлива жодна політична складова, ми діємо виключно на основі фактів. Хто буде порушувати закон – буде нести відповідальність. Головне завдання для нас – боротьба з організованою злочинністю та корупцією», — підсумував Владислав Куценко.

Під час спецоперації відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства України затриманий Геннадій та низка інших підозрюваних.

Досудове розслідування триває. Про його хід та результати буде повідомлено найближчим часом.

Спільна заява СБУ та Генпрокуратури щодо проведення широкомасштабної операції у Дніпропетровську

Зарегистрированных пользователей: 4857

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 381

ID поста = 6059самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец