новости • обзоры • события • факты
220 просмотров

ВИСТАВКА WORLD PRESS PHOTO У БУДАПЕШТІ


ВИСТАВКА WORLD PRESS PHOTO У БУДАПЕШТІ
У Будапешті в Музеї етнографії відкрилася Виставка World Press Photo 2016. Міжнародне журі з 19 експертів оцінювало цьогоріч майже 83 тисячі світлин, які представили 5700 фотографів зі 128 країн. Багато конкурсантів сфокусувалися на міграційній кризі.

Переможцем конкурсу став австралієць Воррен Річардсон зі світлиною, яка демонструє як біженець передає дитину через загорожу з колючого дроту на кордоні між Сербією та Угорщиною.

“Виставка показує потужну силу ключової теми минулого року, яка може тривати ще довго — кризи мігрантів. Яким люди бачать вихід, який розпочався і невідомо, коли закінчиться”, — пояснює Тамаш Ревес, куратор виставки.

Думки угорців щодо кризи з напливом мігрантів розділилися. Правий уряд на чолі з Віктором Орбаном негативно ставиться до перспективи надавати мігрантам притулок за квотами ЄС. Значна частина суспільства підтримує цю позицію, однак референдум, який мав на меті оскаржити політику ЄС, провалився через низьку явку.

Угорські фотокореспонденти Ласло Балош і Бернадетт Сабо отримали Пулітцерівську премію за серію світлин на тему міграційної хвилі. Вони пройшли з шукачами притулку весь тернистий шлях до Європи, фіксуючи його на фото.

“Фотоапарат — це вікно між мною та реальністю. Якби я почала думати про те, що я бачу, то сказала би “О, Боже!” і поставила б фотоапарат та заплакала б. Тоді не було би жодних світлин. Ми працювали протягом короткого часу. Утім, коли я закінчувала свою роботу, ввечері, чи у перерві між надсиланням фотографій, коли я була виснажена тривалим фотографуванням, я сідала в автомобіль та інколи плакала на самоті.”

Виставку World Press Photo у Музеї етнографії в Будапешті можна відвідати до 23 жовтня.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 159

ID поста = 17528свежие комментарии:
крымский бандеровец