новости • обзоры • события • факты
213 просмотров

Волонтери закликали найбагатших е-декларантів допомогти армії

Скільки статків мають е-декларанти ми вже знаємо. Тепер давайте перевіримо скільки з них готові допомогти армії. Про це на сторінці благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим» повідомив засновник фонду Віталій Дейнега:

Як стало відомо, е-декларанти — це власники тисяч квадратних метрів житла, мільйонів неукраїнських грошей, автопарків та інших забавок.

Ми вирішили їм написати. Листи офіційні, з ввічливим проханням допомогти армії. Готуючи їх ми читали депутатські декларації, рахували наявне майно і переводили його у тепловізори.

В принципі, якщо вони долучаться до справи — то можна буде закінчувати війну, через отримання Україною стратегічної переваги, і втечу російських загарбників. Якщо ні — то ми знатимемо що робити на наступних виборах.

Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді.

В програмі кожної партії в парламенті є пункти про патріотизм і збереження територіальної цілісності. Ми просто хочемо дати народним обранцям можливість втілити їх у життя.

Для того, щоб ця акція була успішною — вона потребує розголосу. Тому ми дуже просимо вашого РЕПОСТУ. Буде весело.

Для старту ми відправимо 10 листів таким е-декларантам: депутатам від БПП — Ігорю Кононенко та Богдану Дубневичу, представнику «Народного фронту» — Ігорю Котвіцькому, лідеру «Радикальної партії» — Олегу Ляшку, депутату «Опозиційного блоку» — Нестору Шуфричу, представнику групи «Відродження» — Віталію Хомутиннику, і Олесю Довгому з групи «Воля народу», безфракційному — Сергію Таруті, а також Міністру внутрішніх справ — Арсену Авакову, і Міському голові Харкова — Генадію Кернесу.

Перший лист я писав особисто депутату Віталію Хомутиннику, годинник якого коштує як 60 тепловізорів.

Текст листа такий:
«Шановний Віталій Юрійович! Ми звертаємося до Вас як депутата Верховної Ради і громадянина України. Останні 2,5 роки в країні іде війна, яка призвела до окупації російсько-терористичними військами Криму та частини сходу України, зокрема Вашої рідної Макіївки.

На офіційному сайті партії до фракції якої Ви належите («Відродження») указано, що вона виступає ЗА збереження територіальної цілісності України та ПРОТИ перебування на території України іноземних збройних формувань. Більшість громадян України, і ми зокрема, розділяємо вашу позицію в даному питанні.

На сайті Вашої партії вказано, що вона виступає за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. А як відомо з давніх часів, запорукою цього може бути лише сильна армія.

Ми допомагаємо Українській армії з самого початку АТО і просимо вас долучитись.

Згідно Вашої електронної декларації, ви є власником:

• Квартир загальною площею 806,2 кв.м

• Земельних ділянок загальною площею 8160 кв.м

• Шести транспортних засобів

• Грошових активів розміром у 493 654 126 гривень

• Та за 2015 рік отримали дохід розміром 175 823 407 гривень

За давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% від своїх доходів на добрі справи. Ми пропонуємо Вам долучитися до справи підтримку українського війська та подолання наслідків російської агресії на сході України.

Якщо з якихось причин Ви не готові надати фінансову допомогу, то ми можемо запропонувати Вам альтернативу. Наприклад, Ви можете пожертвувати свій годинник FP Journe Tourbillon Souverain, який разом зможемо продати на відкритому аукціоні. Його оціночна вартість складає 170 000$, що є еквівалентом: 60 тепловізорів, 14 реанімобілів з повним обладнанням, або 5 квартирам у Києві для сімей загиблих в АТО.

Якщо з ідеологічних причин Ви не готові допомагати армії, ми надамо вам контакти наших партнерів, які займаються психологічною реабілітацією ветеранів АТО, працевлаштуванням тимчасово переміщених осіб, звільненням полонених, та іншим. Будем вдячні за Вашу відповідь. Вона, як і цей лист буде опублікована на нашій сторінці у Facebook, яку читає 427 000 небайдужих українців та провідні ЗМІ.»

Ну і найголовніше, продовжуйте допомагати армії. Бо якщо ми не будемо цього робити, то чим ми кращі за них?

Зарегистрированных пользователей: 4882

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 149

ID поста = 19642свежие комментарии:
крымский бандеровец