новости • обзоры • события • факты
320 просмотров

Вискалені морди: український комікс довів до сказу пропагандистів

«ВОЛЯ» проти КРЕМЛЯ — Вискалені морди: український комікс довів до сказу пропагандистів

Російські пропагандисти в ефірі програми «Час покаже» буквально вибухнули істерикою через український комікс «Воля».
Відповідне відео опубліковано в Facebook.
На зйомках були присутні депутати Держдуми РФ, які з піною біля рота обурювалися «несправедливості» українців. Масло у вогонь підливали також і ведучі.
«Це наші морди, друзі», – заявила жінка.
Через загальний крик та галас телеглядачам нелегко було розпізнати, що саме волали російські депутати. Вони обурювалися, що українці показали в такому світлі Володимира Леніна, царів та інших особистостей.

"ВОЛЯ" проти КРЕМЛЯ - Вискалені морди: український комікс довів до сказу пропагандистів

У залі навіть прокричали, що їм неприємно бачити «вискалені морди». У відповідь ведуча говорила, що мульт «Маша і Ведмідь» краще українського коміксу, і показує російську культуру. Але тут вже не витримав польський журналіст Томаш Мацейчук. Він відповів пропагандистам, що у цій країні взагалі немає культури.

«ВОЛЯ: The Will» – українські комікси в жанрі альтернативної історії. Події в графічному романі розгортаються у 1918 році, у момент розквіту держави.

Серія графічних романів «ВОЛЯ»

«ВОЛЯ:The WILL» — це бестселлер-серія фантастичних графічних романів у жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 року.

Жанрово це мікс стім-панку, фантастики, екшену, фентезі та навіть жахів. Змістовно (перший том) — збірка з трьох окремих історій ,виконаних у різних авторських художніх стилях під твердою обкладинкою обсягом 60 сторінок формату А4.

Незважаючи на те що події відбувається у паралельному всесвіті — серед персонажів ви зможете впізнати такі реальні історичні постаті як Михайло Грушевьский, Павло Скоропадський, Нестор Махно та інші ,але в дещо незвичних для них амплуа.

Концепція такого розважального підходу полягає у залученні масового читача до вивчення цього історичного періоду . Крім цього , з просвітницькою метою — ми інтегруємо сторінки суто історичних описів цікавих постатей, подій та техніки того часу.

Перший том вийшов навесні 2017 року, реліз другого заплановано вже на 2018 рік. Також планується запуск паралельних серій.

Придбати комікс: http://www.thewill.com.ua/

«ВОЛЯ:The WILL» — це український фантастичний стім-панк комікс в жанрі альтернативної історії, події в якому розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 року.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3463

ID поста = 24951крымский бандеровец