новости • обзоры • события • факты
171 просмотров

ФУТБОЛЬНИЙ САМІТ. РІК ПАРРІ: "ІНВЕСТИЦІЇ З АЗІЇ - ЦЕ ШАНС, ЯКИЙ ВАРТО ВИКОРИСТАТИ"


ФУТБОЛЬНИЙ САМІТ. РІК ПАРРІ: «ІНВЕСТИЦІЇ З АЗІЇ — ЦЕ ШАНС, ЯКИЙ ВАРТО ВИКОРИСТАТИ»

Давід Мартін, “Євроньюз”:
“У Мадрид розпочався Всесвітній футбольний саміт, дводенний захід, в якому беруть участь головні дійові особи світу футболу: клуби, функціонери, організації на кшталт УЄФА та ФІФА, спонсори та медіа. Саміт, на якому обговорюється майбутнє спорту номер один на планеті. “

Рік Паррі, екс-виконавчий директор “Ліверпуля” та колишній голова англійської Прем‘єр-ліги, який нині є членом Комітету УЄФА з фінансового контролю клубів, каже, що усе більша зацікавленість інвесторів з Азії європейськими футбольними клубами відкриває нові можливості для розвитку футболу у світі загалом.

“З одного боку це лише ускладнює ситуацію, але з іншого – приносить клубам настільки необхідні інвестиції, і головна задача – не змарнувати їх. І, звичайно ж, що ці нові зв‘язки дозволяють сягнути не лише нових ринків, а й потенційної уболівальницької бази, що нараховує понад 2,5 мільярди людей лише в Китаї та Індії. Інтерес до футболу у цьому регіоні постійно зростає. Ці країни розширюють межі можливого для світового футболу.”

А от чіткої відповіді на те, чому найзаможніші футбольні клуби світу – британські – не можуть у єврокубках на рівних конкурувати з представниками тієї ж Ла Ліги, Паррі дати не зміг:

“Хоча представники Прем‘єр-ліги останніми роками мають набагато більші прибутки, аніж клуби з інших країн, вони також витрачають удвічі більше на зарплати футболістів, аніж у тій таки Іспанії чи Німеччині. Я згідний з вами, що у єврокубках британські команди не настільки успішні, як це могло б бути. Це своєрідна загадка, однак однією з причин цього можливо є дуже високий рівень конкурентності та боротьби в АПЛ, тут кожен матч – це виснажлива битва, виклик. І так щотижня.”

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 36

Просмотров за сегодня: 2,056

ID поста = 18779свежие комментарии:
крымский бандеровец