новости • обзоры • события • факты
278 просмотров

ВІДБІР ДО ЧС-2018. УПЕВНЕНІ ПЕРЕМОГИ ФРАНЦІЇ, ПОРТУГАЛІЇ ТА БЕЛЬГІЇ

Матчами п‘ятниці завершився другий тур відбіркового турніру до фінальної частини Кубка світу 2018 року.

Збірна Франції першою пропустила від Болгарії, однак потім змела опонента з поля, відповівши чотирма результативними пострілами імені Ґамейро (в його активі дубль), Паєта та Ґрізманна.

Свої матчі виграли й Нідерланди та Швеція, відтак на чолі турнірної таблиці групи А наразі спостерігається тріумвірат. Болгарія причаїлася позаду на відстані одного очка.

Чемпіон Європи Португалія розім‘ялася на Андоррі – 6:0. Чотири голи – уперше в одному матчі у складі національної команди – відвантажив Кріштіану Роналду. Ще два результативні удари на рахунку Жоау Кансело та Андре Сілви.

Швейцарія завдяки голу на останніх хвилинах матчу переграла Угорщину 3:2 та очолила групу В. Друге місце наразі у Фарерських островів, що принизили Латвію 2:0, та випереджають португальців на одне очко.

У групі ж під літерою Н Бельгія не залишила шансів Боснії і Герцеговині. Все почалося із автоголу Спахіча на 26-й хвилині. Ще за мить відзначився Азар, а у другому таймі інтригу остаточно вбили Альдервейрелд та Лукаку. 4:0 у підсумку.

“Червоні дияволи” разом із греками, які комфортно здолали Кіпр 2:0, очолюють секстет. Естонія та Боснія виглядають з-за їхніх спин.