новости • обзоры • события • факты
255 просмотров

Военная помощь может быть оказана на 300 млн долл


Військова допомога може бути надана на 300 млн дол

Конгрес США схвалив законопроект про витрати на оборону в 2016 році, який передбачає можливість початку поставок Вашингтоном зброї Києву. Про це йдеться в повідомленні на сайті Конгресу. Раніше законопроект схвалила палата представників Конгресу.

Документом передбачені асигнування на військові потреби в новому фінансовому році, який почався 1 жовтня 2015 року, на рівні $ 612 млрд. З них $ 300 млн можуть бути витрачені на надання Україні «належного сприяння у сфері безпеки та розвідки».

Йдеться про можливість передачі Україні розвідувальної інформації і поставок різного виду зброї: протитанкової зброї, мінометів, систем, які обслуговуються в бою розрахунком / екіпажем, а також боєприпасів до них, гранатометів, стрілецької зброї. Також можуть бути передані контрбатарейна радари, «безпілотні тактичні системи спостереження з повітря», захищені засоби зв’язку та засоби радіоелектронної боротьби. Крім того, дозволено витрачати кошти на навчання «збройних сил та інших сил безпеки уряду України».

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4889

Сейчас на сайте: 3

Просмотров за сегодня: 151

ID поста = 3394свежие комментарии:
крымский бандеровец