новости • обзоры • события • факты
205 просмотров

Віце-президент Байден закликав президента Порошенка не допустити ескалації напруженості

Прес-служба Білого дому повідомила в п’ятницю про телефонну розмову віце-президента Джозефа Байдена з президентом України Петром . Лідери обговорили напружену обстановку на Кримському півострові, підкресливши, що мова йде про «території, окуповані Росією в порушення міжнародного права».
Віце-президент Байден закликав українського лідера докласти усіх необхідних зусиль з метою запобігання ескалації напруженості, зазначивши, що американська влада вже закликала російську сторону до аналогічних дій.
Лідери підкреслили свою прихильність політичним і дипломатичним способам відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, – зокрема, шляхом повної реалізації Мінських угод. Розмова торкнулася також виконання умов Міжнародного валютного фонду щодо виділення фінансової допомоги Україні – а саме, реалізації антикорупційних реформ.
Прес-служба українського президента також повідомила про розмову з Байденом, у якій Петро Порошенко назвав заяви Росії про терористичну загрозу з боку України в Криму «гібридною провокацією і черговою спробою виправдати подальші агресивні дії Росії і масштабні репресії в Криму, до яких вдається окупаційна влада» . При цьому в повідомленні наголошується «прагнення України уникнути зростання напруженості».
Андерс Аслунд: серпень – це класична пора для початку воєнних дій Росією

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5167

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 1,334

ID поста = 14257самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец