новости • обзоры • события • факты
241 просмотров

Вице-президент США находится в Украине с двухдневным визитом

Джозеф Байден вже провів зустріч з мером Києва Віталієм Кличком. Саме тепер зустрічається з президентом Петром Порошенком.

Віце-президент США Джозеф Байден пізно ввечері 6 грудня прибув до Києва з дводенним візитом, покликаним спонукати владу України до здійснення реформ.

Як зазначили високопосадовці адміністрації США, віце-президент має на меті довести українським лідерам, що криза в Сирії не відвертає уваги Вашингтона від подій в Україні.

У ході візиту заплановані зустрічі Джозефа Байдена у понеділок з президентом України Петром Порошенком (яка відбувається саме тепер — Ред.) і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

У вівторок 8 грудня віце-президент США виступить у Верховній Раді.

Джозеф Байден уже зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком, з яким обговорив двосторонні відносини, реформи, боротьбу з корупцією та конфлікт на Донбасі, — йдеться у повідомленні офісу віце-президента при Білому домі.

«Віце-президент Сполучених Штатів наголосив на тому, що Вашингтон залишається відданим суверенітету та територіальній цілісності України».

Джозеф Байден також привітав мера Кличка з важливим реформуванням поліції, прозорості та системи закупівель у Києві, а також зазначив важливість продовження боротьби з корупцією в усій країні.

У ході зустрічі Байден і Кличко наголосили на необхідності зберігання санкцій проти Росії до повної імлементації Мінських угод і повернення Україні контролю над міжнародно визнаним кордоном країни.

Віце-президент США Байден у понеділок вранці зустрівся з урядовцями, законодавцями та лідерами громадянського суспільства для обговорення реформ.

Дивіться також: Дати Україні гуманітарну

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5163

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 192

ID поста = 8747самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец