новости • обзоры • события • факты
128 просмотров

В Києві досі активно працює пропагандист "руського міра"

В Києві досі активно працює пропагандист «руського міра» – федеральне агентство «Россотрудничество».

Після проведення численних акцій протесту проти російської агресії біля посольства Російської Федерації, дипломати перебралися в інше приміщення на Подолі, де базується представництво організації під назвою «Россотрудничество».

Насправді, за угодою між урядами України та Росії, на місці будівлі мав бути російський Центр культури та науки. Власне, так його й відкривали. Та, начхавши на підписаний договір, Міністерство закордонних справ Росії розгорнуло у Києві представництво свого агентства, головне завдання якого – просування інтересів Росії за кордоном.

Провести перевірку законності діяльності «Россотрудничества» фіскальна служба начебто не може – не дозволяє закон.

Дані про банківські рахунки «Россотрудничества» також відсутні. Нікого чомусь не хвилює питання, як фінансується непередбачена угодою російська урядова структура в Україні. А вона не сидить без діла. Як зізнавався у лютневому інтерв’ю керівник «Россотрудничества» в Україні, окрім російського бюджету, його численні заходи спонсорують і дружні українські бізнесмени.

Тим часом «Россотрунічество» безперешкодно продовжує свою місію з пропагування «руського міра» точно за кримським сценарієм. Заходи – культурні, а підтримка – проросійським політикам. Більше – дивіться в розслідуванні «Слідство. Інфо».

источник->

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 3

Просмотров за сегодня: 160

ID поста = 11574свежие комментарии:
крымский бандеровец