новости • обзоры • события • факты
258 просмотров

В Україні видали перший комікс про
В Україні видали перший комікс про АТО

Перший український комікс про війну видали на Львівщині.

Перший український комікс про війну випустило молодіжне львівське об’єднання «Граніт». Це мальована історія про молодого прокурора-хабарника, який вирішив поїхати в зону АТО заради статусу учасника бойових дій. Проте його погляди змінюються під впливом містичних снів про козаків та подій біля Савур-могили.

Над цим номером працювали 10 осіб. Наразі комікс видали пілотним тиражем – 1000 примірників. Частину екземплярів передадуть в рамках проекту «Фронтова бібліотека» для дітей на сході України. Автори шукають спонсорів для повноцінного друку і продовження серії.

«Ми видали зараз 500 екземплярів, автор сценарію видав ще за свої гроші 500 екземплярів. Це смішний тираж, як наслідок, це дуже негативно відображається на ціні. Цим коміксом ми хочемо залучити кошти до наших інших заходів. Зокрема, до “Фронтової бібліотеки”. Ми хочемо, щоб частина цих коміксів пішла до дітей на сході, щоб вони розуміли, що ця війна – це наслідок того, що ми програли інформаційну війну», – розповів співзасновник об’єднання «Граніт», учасник АТО Андрій Мочурад.

Сценарій коміксу – Денис Фадєєв, художнє оформлення – група «Осіріс».

Міська рада підтримала проект ентузіастів. «Це є національно-патріотичне виховання, це особлива ніша, яку ніхто не торкається, до якої ніхто не підходить, якою ніхто не займається», – зазначив спеціаліст міського управління молоді, сім’ї та спорту Юрій Гладкий.

Наразі комікс видали пілотним тиражем у тисячу примірників. Частину екземплярів передадуть для дітей на сході України.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 2,828

ID поста = 11176свежие комментарии:
крымский бандеровец