новости • обзоры • события • факты
208 просмотров

Головна галузева подія року – Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo

23 березня 2016 року в першому павільйоні ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття головної події будівельної галузі України – 31-й Міжнародній будівельної виставки !

Виставка InterBuildExpo – найважливіший професійний форум в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування, ремонту та озеленення!

Організатор виставки InterBuildExpo – лідер виставкового бізнесу України – компанія Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2016 проходить за підтримки:
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
Будівельної палати України;
Асоціації виробників, експортерів та імпортерів кераміки;
Спільноти Ukrainian Building Community (UBC).

Відкрив офіційну церемонію Володимир Андрійович Іванов – голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»:

«Ми висловлюємо щиру Подякапартнерам, співорганізаторам і гостям виставки: Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельній палаті України, Асоціації виробників, експортерів та імпортерів кераміки і Співтовариства Ukrainian Building Community (UBC), колективному організатору з Туреччини – компанії« Сенекспо Інтернешнл Фейрс ».На даній виставці представлені всі напрямки будівельного комплексу країни. Вона служить традиційним місцем зустрічі замовників, підрядників і постачальників будівельних матеріалів та послуг. У виставці 2016 року бере участь більше 500 компаній з 10 зарубіжних країн і практично зі всіх регіонів України. Туреччина представленанаціональной експозицією. Бажаємо всім плідної роботи на виставці, розширення ділових зв’язків, зміцнення іміджу та позицій на ринку України та корисного обміну досвідом », – сказав у своєму вітальному зверненні до гостей виставки Володимир Андрійович Іванов.

На InterBuildExpo 2016 сталася потужна програма заходів, а також спеціальні зони і експозиції. У режимі «нон-стоп» на виставці будуть проходити семінари, майстер-класи, круглі столи та конференції за участю представників владних структур, фахівців будівельної галузі, архітекторів і галузевих ЗМІ

Головна галузева подія року – Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo

Головна галузева подія року – Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo

Завод по производству минваты: Украина, г. Луцк, Ровненская, 78б. тел: (+380) 50 228 56 65. Базальтовая вата IZOLUX, базальтовое волокно.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4864

Сейчас на сайте: 0

Просмотров за сегодня: 38

ID поста = 12012свежие комментарии:
крымский бандеровец