новости • обзоры • события • факты
135 просмотров

Гройсман відповів Штайнмаєру: зброєю брязкає Росія, а не НАТО

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заперечив міністрові закордонних справ ФРН Франку-Вальтеру Штайнмайєру, який раніше назвав навчання у Східній Європі «брязканням зброєю».

Як передає Deutsche Welle слова Гройсмана, «цим займається Росія, і саме біля кордонів країн-членів НАТО».

В опублікованому 2 липня інтерв’ю українського прем’єра газетам медіагрупи Funke політик зазначив, що на російську загрозу не можна закривати очі, інакше вона стане ще більшою.

У зв’язку з цим Київ наполягає на швидкому вступі в НАТО. «Двері в НАТО повинні залишатися відкритими для України», – наголосив Гройсман. Він висловив сподіваня, що на саміті НАТО з 8 по 10 липня у Варшаві буде вироблена «ясна стратегія щодо України».

аніше цього тижня Рада ЄС затвердила продовження пов’язаних із агресією проти України економічних обмежувальних заходів щодо Росії на півроку, до 31 січня 2017 року.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі. У НАТО неодноразово закликали Росію відвести війська і зброю з території Україні. Москва звинувачення України й Заходу відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

Зарегистрированных пользователей: 3484

ID поста = 12990крымский бандеровец