новости • обзоры • события • факты
381 просмотров

ДЕБЮТ ВАККАРЕЛЛО З “ІВ СЕН-ЛОРАНОМ”: ЧОРНИЙ КОЛІР І ГОЛІ ГРУДИ


Сміливий Антоні Ваккарелло очолив показ будинку “Ів Сен-Лоран” на Паризькому тижні моди, який стартував не лише з гучними іменами, а й з новими обличчями.

34-річний бельгійський стиліст змінив Еді Слімана на посаді арт-директора будинку моди в квітні цього року. Ваккарело цілком присвятив себе новій роботі та гучно дебютував у Парижі.

У колекції Антоні Ваккарелло зумів зберегти визначальні та фірмові елементи “Ів Сен-Лорана” останніх років і додати до них свою власну марку.

Ваккарелло зберіг чорний колір, який став символом паризької елегантності. Показ відкрили сексуальні чорні шкіряні міні-сукні. При цьому дизайнер відважно повністю оголив груди моделей і наніс на них прикраси.

Ваккарелло також вшанував знаковий для будинку “Ів Сен-Лоран” смокінг. У бельгійського дизайнера він має великі лацкани і поєднується зі штанами, що облягають ноги, та увінчуються поясом.

Ще один дебют на тижні моди у Парижі — Марія Ґрація К‘юрі, яка 17 років працювала у “Валентино”. Італійська дизайнерка презентує свою першу колекцію для іншого знаменитого будинку моди — “Крістіан Діор”.

Водночас відома французька дизайнерка Бушра Жаррар представляє свою першу колекцію у відомому будинку моди “Ланвен”. Вона перебралася до компанії на початку цього року, щоб замінити Альбера Ельбаза.

Паризький тиждень моди, який закриває сезон після дефіле у Нью-Йорку, Лондоні та Мілані, триватиме до 5-го жовтня. Цьогоріч дійство цікаве не лише презентацією новинок прет-а-порте, а й тим, як традиції провідних будинків моди трактують їхні нові творці.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5163

Сейчас на сайте: 0

Просмотров за сегодня: 191

ID поста = 17128свежие комментарии:
крымский бандеровец