новости • обзоры • события • факты
125 просмотров

Все большее количество американцев не доверяют своему правительству

Про багатьох американців відомо, що вони не довіряють своєму уряду, але найновіші опитування вказують, що рівень довір’я тепер «один з найнижчих за останні півстоліття».

Згідно з опитуваннями, що його провів Pew Research Center, результати якого оприлюднено в понеділок, лише 19% американців довіряють уряду «завжди або у більшості випадків».

Це різкий контраст з тим, що було ще 15 років тому, після атак 11 вересня 2001 року, коли 60% американців казали, що вони довіряють уряду.

З того часу довір’я постійно зменшувалось у зв’язку з війною в Іраку і економічною непевністю. Не більш як 20% опитуваних вважають, що державні програми правильно керовані.

Опитування також вказують, що частина цинізму, можливо, спричинена впливом грошей на політичні кампанії, наприклад, 76% респондентів кажуть, що «тепер гроші мають більший вплив на політику та обраних офіційних осіб, ніж у минулому». Кількість грошей, які потрібні для того, щоб кандидувати в президенти «знеохочує багатьох добрих кандидатів змагатися за посаду. Так вважають 64% опитаних.

У час, коли розгортається передвиборча кампанія, виявляється, що 55% відсотків американців кажуть, що пересічні люди краще «розв’язували б національні проблеми», ніж обрані офіційні особи. Причому 74 % заявили, що обрані представники діють скоріше у власних інтересах, ніж в інтересах країни.

У час, коли зменшується довір’я до уряду, є сфери, у яких громадськість хоче активнішого уряду. Це стосується таких питань, як боротьба з тероризмом, освіта і навколишнє середовище.

Результати опитування вказують на збільшення розриву між демократами і республіканцями. Вісімдесят відсотків «республіканців і незалежних, які скоріше підтримують республіканців» кажуть, що вони хочуть меншого уряду із меншою кількістю служб, у порівнянні з 31% демократів.

83 відсотки американців побоюються, що у близькому майбутньому на території буде здійснено теракт із значною кількістю жертв. Про це свідчать результати опитування громадської думки проведеного Washington Post та ABC News.

Аналогічноге опитування проведене на початку листопада університетом Quinnipiac показало, що 73% американців побоюються масштабного теракту на території США.

При цьому учасники спільного опитування Washington Post та ABC News висловили сумніви у тому, що президент США здатен адекватно відповісти на загрозу, яка походить з боку терористичного угрупування «Ісламська держава».

«Можна було б очікувати, що американці об’єднаються навколо фігури головнокомандуючого, натомість підтримка громадськістю антитерористичної політики Обами впала до рекордно низьких 40 відсотків», — пише Washington Post.

Загалом підтримка політики Обами у царині боротьби із терором з початку року впала на 7 відсотків.

Загалом 45 відсотків американців мають «значну впевненість» у здатності уряду США попередити терористичний напад на Америку, а 55 відсотків — «досить упевнені», або невпевнені взагалі.

Цікаво і те, що 45% опитаних вважають, що США не повинні приймати біженців із Сирії та інших частин Близького Сходу, навіть після їх перевірки.

При цьому, лише 13% американців висловили впевненість, що США можуть ідентифікувати на не допустити до країни ймовірних терористів, які можуть ховатись серед біженців.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4887

Сейчас на сайте: 11

Просмотров за сегодня: 5,233

ID поста = 7647свежие комментарии:
крымский бандеровец