новости • обзоры • события • факты
188 просмотров

Депутаты хотят досрочно увольнять главу НБУ


У Верховній Раді зареєстрований законопроект, який визначає умови визнання діяльності Національного банку незадовільною і підстави для дострокового звільнення його керівників.

Відповідний законопроект №5257 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення прозорості діяльності Національного банку України та підвищення його відповідальності перед суспільством» був зареєстрований в парламенті 10 жовтня.

Згідно з документом, глава Нацбанку повинен нести персональну відповідальність за результати діяльності регулятора. Визнання діяльності центробанку незадовільною має бути підставою для дострокового звільнення його керівників.

Ініціаторами проекту закону виступили голова Радикальної партії Олег Ляшко, голова комітету Верховної Ради з питань фінансової політики Сергій Рибалка, Віктор Галасюк, співавторами стали Максим Поляков, Леонід Козаченко, Михайло Довбенко та Олег Лаврик.

Законопроект підготовлений з метою підвищення відповідальності за свої рішення, створення умов для дотримання ним законодавчо регламентованого порядку роботи, забезпечення прозорості та прогнозованості прийняття рішень в сфері банківського регулювання і нагляду, підпорядкування цих рішень загальним інтересами держав і розвитку економіки.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4049

Сейчас на сайте: 31

Просмотров за сегодня: 4,309

ID поста = 18022свежие комментарии:
крымский бандеровец