новости • обзоры • события • факты
162 просмотров

Госдеп напомнил, от чего зависит поддержка США для Украины

Міністра економіки Абромавічуса у Держдепі назвали професіоналом, який ставить інтереси українців вище власних.

Державний департамент закликає українську владу відкласти в бік особисті інтереси, подолати розбіжності та продовжувати реформи. Таким чином відреагували на заяву про відставку міністра економічного розвитку та торгівлі України Альвареса Абромавічуса.

«Ми бачили повідомлення про відставку Альвареса Абромавічуса. Важливо зазначити, він здійснив важливі реформи для України. Він та його команда були успішні у здійсненні важких, але потрібних для України, реформ, спрямованих на стабілізацію економіки, викорінення корупції та відповідності України вимогам програми кредитування МВФ. Ми сподіваємося, що після його відставки, ці зусилля будуть продовжені», — заявив Джон Кірбі, речник Державного департаменту США.

Міністра Абромавічуса у Держдепі назвали професіоналом, який ставить інтереси українців вище власних.

«Майбутнє України, щоб воно було стабільним та заможним, вимагає послідовних зусиль широкої команди людей, які працюють разом. Відданих професіоналів, як він, які ставлять інтереси українських громадян вище своїх особистих», — зазначив Кірбі.

Речник Держдепу також розповів, за яких Україна може розраховувати на підтримку США.

«Важливо щоб українські лідери подолали розбіжності, залишили у минулому свої особисті інтереси, які гальмували країну протягом десятиліть, і продовжували ці реформи. Лише роблячи це, вони можуть розраховувати на подальшу підтримку Сполучених Штатів», — додав американський посадовець.

Дивіться також: Пішов з тих самих причин, що і Шеремета — експерти про відставку Абромавичуса

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 2,826

ID поста = 10864свежие комментарии:
крымский бандеровец