новости • обзоры • события • факты
287 просмотров

Джамала - переможець "Євробачення". Пісня "1944" увійшла в історію Європи

Джамала отримала також премію Marcel Bezencon у номінації «улюблениця коментаторів» та Eurostory Award за найкращий рядок серед текстів пісень.

Українська співачка Джамала перемогла у пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся 14 травня у Стокгольмі, Швеція.

Серед 26 фіналістів конкурсу, представниця України набрала найбільше балів від глядачів та суддів – 534. Друге місце на конкурсі зайняла Австралія – 511, третє – Росія з 491 балом.

При цьому, судді віддали найбільше балів австралійці , утім Dami Im не змогла заручитись абсолютною підтримкою глядачів. Росіянин Сергій Лазарєв навпаки — переміг за кількістю балів від глядачів, та за підсумками голосування суддів посів лише п’яту позицію.

Джамала (справжнє ім’я Сусанна Джамаладінова) перемогла із піснею «1944», де йдеться про масову депортацію кримськотатарського народу до Середньої Азії 1944 року. Джамала є автором слів та музики до цієї пісні.

Представниця України також отримала окрему нагороду Eurostory Award-2016 за найкращий рядок серед текстів усіх конкурсних пісень. Переможною фразою стала You think you are gods but everyone dies, що у перекладі звучить «Ви вважаєте, що ви — боги, утім всі помирають».

Крім того, до арсеналу нагород Джамали під час «Євробачення-2016″ увійшла премія Marcel Bezencon у номінації «улюблениця коментаторів».

У Стокгольмі, серед інших вболівальників, Джамалу підтримував лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. Президент України Петро Порошенко привітав співачку на офіційній Твіттер-сторінці.

Востаннє Україна перемагала на «Євробаченні» 2004 року. Країну представляла Руслана Лижичко з піснею «Дикі танці». За традицією, наступного року цей міжнародний пісенний конкурс має відбутися в країні переможця — в Україні.

Евровидение-2016: Украина победила

Джамала - переможець

Зарегистрированных пользователей: 4865

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 300

ID поста = 12181самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец