новости • обзоры • события • факты
213 просмотров

Для прикриття російських операцій на Донбасі Путін застосував хитрощі, обман і брехню - The Washington Post

Заява кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа про те, що «Росія не піде в Україну» нагадала нам, що останніми місяцями ЗМІ дуже мало повідомляють про конфлікт у Донецькій та Луганській областях, на територію яких російські війська вторглися на початку 2014 року.

Про це у своїй редакційній статті пише впливова американська газета The Washington Post.

А це шкода, вважають автори передової, бо поки увага Заходу зосереджена цього літа на інших справах, «Росія та її представники постійно посилювали бої».
За даними ООН, у червні-липні загинули 20 цивільних осіб і 122 отримали поранення. Втім, українська армія повідомила, що в липні загинули щонайменше 13 військовослужбовців. Більшість загинула внаслідок обстрілів важкою зброєю, включно з артилерійськими снарядами та «Градами», які заборонені згідно з двома мирними угодами, вкладеними Росією та Україною. За винятком кількох коротких періодів, Росія ніколи не дотримувалася режиму припинення вогню повністю, — про що повідомляють міжнародні спостерігачі.
«Тим часом військові поставки продовжують литися крізь східний кордон України, деякі ділянки якого контролює лише Росія. Згідно із заявами українських чиновників, щонайменше 19 поїздів з військовим обладнанням перетнули кордон в липні.2 серпня влада в Києві відзвітувала, що 30 танків, 11 бронемашин і шість «Градів» були поставлені протягом попереднього тижня. Все це, незважаючи на зобов’язання Росії відтягнути всю таку зброю назад від лінії фронту і помістити її під моніторинг», – пише The Washington Post.
Автори зазначають, що наразі невідомо, скільки саме росіян діють в Україні і вказують на те, що раніше НАТО та інші спостерігачі називали цифри від кількох тисяч до 10 000 людей.
Вони також посилаються на блог аналітика Пола Ґобла з Jamestown Foundation, який писав, що агенти режиму Путіна в окупованому Донбасі «перебувають у військових частинах, політичних організаціях, газетах і радіостанціях, а також в інших установах», де вони «передають накази з Москви і контролюють весь уряд і військові операції».
Українська розвідка назвала імена десятків російських офіцерів, які діють в окупованому регіоні, — йдеться в редаційній статті. «Один з них, якого впіймали 11 липня – командир Олексій Седіков заявив в опублікованому на YouTube відео, що росіяни обіймають багато керівних посад, такі як командир батальйону і заступник начальника штабу».

У редакційній статті зазначається, що не повинно дивувати, що між військовими кампаніями Росії в Україні та Сирії є багато спільного.

«Путін застосував хитрощі, обман і брехню, щоб прикрити операції та їхні цілі. Під час переговорів та конференцій з західними дипломатами його представники постійно погоджувалися на мирні плани, у той час коли російські наземні сили продовжували артилерійські обстріли та бомбардування».
Реакція на все це адміністрації Обами стала болісно відомою. За посередництва державного секретаря США Джона Керрі, опрацьовуються плани щодо припинення вогню; коли Росія їх порушує, Керрі висловлює обурення – відтак повертається до Москви, де вкладає чергову угоду.
«Президент Обама продовжує наполягати, як минулого тижня, що закінчити конфлікт можна шляхом співпраці з Росією. Бараку Обамі, мабуть, незручно визнати ймовірність того, що Володимир Путін не зацікавлений і не має наміру серйозно співпрацювати зі США в Україні або в Сирії.
Шкода, що, як виявляється, не лише Дональд Трамп заперечує очевидне, – підсумували автори редакційної статті видання The Washington Post.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5172

Сейчас на сайте: 16

Просмотров за сегодня: 4,043

ID поста = 14046самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец