новости • обзоры • события • факты
206 просмотров

ДРАМА У ТОРОНТО: КАНАДА ВИГРАЄ КУБОК СВІТУ З ХОКЕЮ

Збірна Канади – володар Кубка світу з хокею 2016 року. Господарі та головні фаворити змагання у , “кленові листки” у двох поспіль матчах фінальної серії здолали команду Європи.

Збірна Канади – володар Кубка світу з хокею 2016 року. Господарі та головні фаворити змагання у Торонто, “кленові листки” у двох поспіль матчах фінальної серії здолали команду Європи.

Після поразки у першій грі 1:3, збірна найкращих європейських гравців, які походять не з Росії, Швеції, Фінляндії та Чехії, більше не мала куди відступати, а тому дала канадцям справжній бій.

У першому періоді словак Здено Хара вивів Європу уперед, після чого спільними зусиллями на чолі із голкіпером Ярославом Галаком європейці захищали власні ворота від зазіхань Канади.

Доленосний же момент у цьому протистоянні стався за 3:35 до кінця останнього третього періоду, коли дві хвилини штрафу отримав словенець Анже Копітар. Це була вже п‘ята гра канадців у більшості у цей вечір, і цього разу вони її реалізували – відзначився Патріс Бержерон.

Вже за хвилину європейці отримали свій шанс у більшості, коли вилучили Дрю Дауті – однак удар Романа Йосі на себе прийняла стійка. А ще за мить втрата шайби Копітаром призвела до контратаки, яку точним кидком завершив Бред Маршанд. 2:1 – за 44 секунд

MVP турніру визнали капітана Канади Сідні Кросбі, який у 6 матчах набрав 10 очок.