новости • обзоры • события • факты
196 просмотров

ДТЕК почав імпорт енергетичного вугілля з Польщі


ДТЕК почав імпорт енергетичного вугілля з Польщі

ДТЕК почав імпорт вугілля газової групи з Польщі: перші вагони з вугіллям цієї марки прибули в понеділок на Бурштинську ТЕС.

Як повідомила прес-служба енергохолдингу, сумарно до кінця жовтня на Бурштинську і Добротворську ТЕС (обидві – “ДТЕК Західенерго”) планується поставити 100 тис. тонн вугілля цієї групи з Польщі.

За словами директора з комерційної діяльності “ДТЕК Енерго” Віталія Бутенка, ТЕС групи вже четвертий місяць працюють з підвищеним навантаженням.

“З червня місяця ми включили додаткові потужності нашої генерації, щоб збалансувати енергосистему. Справа в тому, що в країні виник дефіцит генеруючих потужностей, який не передбачений в прогнозному балансі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Тільки за третій квартал на ТЕС ДТЕК було вироблено електроенергії на 1,6 млрд кВт-год більше, ніж у минулому році. Це еквівалентно 1 млн тонн вугілля, який спалили наші ТЕС для забезпечення додаткового навантаження “, – зазначив він.

В.Бутенко додав, що за вересень середньодобовий обсяг поставок вугілля на ТЕС ДТЕК склав близько 56 тис. тонн, тоді як в червні він склав близько 40 тис. тонн.

У прес-службі нагадали, що ДТЕК прийняв рішення про імпорт вугілля для формування страхового резерву палива на своїх ТЕС, що дозволить тепловій генерації компанії мати запас міцності з виробництва електроенергії на випадок додаткового навантаження.

Крім імпортного вугілля з Польщі, на ТЕС ДТЕК в жовтні-листопаді надійде 75 тис. тонн антрациту з ПАР.

Як повідомлялося, запаси вугілля на складах ТЕС України станом на 30 вересня становлять 1,232 млн тонн, в т.ч. вугілля марки “А” – 563 тис. тонн, марок “Г” і “Д” – 669 тис. тонн.

Кабінет міністрів України вважає за необхідне на 1 листопада 2016 року накопичити 2,8 млн тонн вугілля (по 1,4 млн тонн антрацитової і газової групи) на складах ТЕС і ТЕЦ.

ДТЕК в 2014 році завершив процес формування системи управління бізнесом. Стратегічний холдинг ДТЕК є стовідсотковим власником і здійснює загальне керівництво трьома операційними компаніями: “ДТЕК Енерго”, що забезпечує управління активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, “ДТЕК ВІЕ” – в альтернативній енергетиці та “ДТЕК Нафтогаз” – у видобутку нафти і газу.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 6

Просмотров за сегодня: 3,915

ID поста = 17474свежие комментарии:
крымский бандеровец