новости • обзоры • события • факты
183 просмотров

ДУМА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА БЕЗСТРОКОВЕ РОЗМІЩЕННЯ АВІАЦІЇ У СИРІЇ


ДУМА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА БЕЗСТРОКОВЕ РОЗМІЩЕННЯ АВІАЦІЇ У СИРІЇ

Російський парламент у п‘ятницю ратифікував угоду про безстрокове розміщення авіаційної групи країни на території Сирії. За це рішення проголосували всі 446 депутатів, що були присутні на засіданні Думи.

Документ про розміщення авіації на території авіабази Хмеймім у провінції Латакія підписаний ще в серпні минулого року. Нині питання було винесене на розгляд депутатів президентом Росії Владіміром Путіним.

“Росія миролюбна країна і завжди підкреслює, що ми робимо все для підтримки миру. Якщо говорити про операцію в Сирії – це боротьба з тероризмом, це боротьба зі злом. Це питання, яке хвилює і жителів Росії, і інших країн,” – сказав після голосування спікер Думи В‘ячеслав Володін.

Операція країни у Сирії, де вона підтримує сили президента Башара Ассада, розпочалася наприкінці вересня минулого року. За договором, згаданою авіабазою у Хмеймімі Росія користується безкоштовно. Вона також має флот у Тартусі.

Питання військових баз нині активно обговорюється в міністерстві оборони Росії. Ідеться, за повідомленнями, навіть про їхнє повернення до Куби та В‘єтнаму, де вони розміщувалися у часи СРСР

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 33

Просмотров за сегодня: 1,980

ID поста = 17730свежие комментарии:
крымский бандеровец