новости • обзоры • события • факты
260 просмотров

Схемы Петра Порошенко


ЗМІ: Порошенко досі володіє 10 компаніями через свій фонд і однією безпосередньо, у нього двоє партнерів.
Президент України Петро Порошенко досі володіє однією компанією безпосередньо і ще десятьма — через закритий недиверсифікований корпоративний фонд «Прайм Ессетс Кепітал». До такого висновку прийшли журналісти програми розслідувань «Схеми», яка виходить на «Радіо Свобода«. Кінцевим власником фонду є сам президент, а керівником — його батько Олексій Порошенко. Главі держави належать активи в різних сферах: аграрній, промисловій, медіа, кондитерської. Основними партнерами Порошенко є народний депутат, перший заступник голови президентської фракції в парламенті Ігор Кононенко і перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, кожен з яких теж має свій корпоративний фонд. Журналісти відзначають, що на трьох Порошенко, Кононенко і Гладковський володіють 24 компаніям у різних куточках країни.

У 2005 році Порошенко передав всі свої бізнес-активи інвестиційному фонду Петра Порошенка, пізніше перейменованому в «Прайм Ессетс Кепітал». Це «Міжнародний інвестиційний банк», кондитерська корпорація Roshen, «5 канал», київський суднобудівний завод «Ленінська кузня» і «Севастопольський морський завод», частина акцій в київському спортклубі «5 елемент» і страхової компанії «Країна». Після анексії Криму Росією нелегітимні місцева влада заявила про націоналізацію «Севастопольського морського заводу».

Під час виборчої кампанії навесні 2014 Порошенко пообіцяв продати свої активи, крім «5 каналу», проте до цих пір свою обіцянку не виконав.
джерело->


Схемы Петра Порошенко

Схемы Петра Порошенко

Схемы Петра Порошенко

2 комментария: ЗМІ: Порошенко досі володіє 10 компаніями через свій фонд і однією безпосередньо, у нього двоє партнерів.

  • надо предоставить возможность голосовавшим отзывать свои голоса, тогда и не будет пустых обещаний.

  • шоколад вiн не вiддасть

Зарегистрированных пользователей: 4883

Сейчас на сайте: 17

Просмотров за сегодня: 1,006

ID поста = 1255свежие комментарии:
крымский бандеровец