новости • обзоры • события • факты
206 просмотров

КАНАДА РОЗЧАРОВАНА ПРОВАЛОМ ПЕРЕГОВОРІВ З ЄС ПРО ТОРГІВЛЮ


РОЗЧАРОВАНА ПРОВАЛОМ ПЕРЕГОВОРІВ З ЄС ПРО ТОРГІВЛЮ

Переговори Канади й Валлонії провалилися: канадський міністр торгівлі Христя Фріланд заявила, що ЄС не спроможний укласти торговельну угоду з Оттавою. Раніше валлонський парламент заблокував цей договір, і в п‘ятницю в Намюрі пройшли перемовини між Канадою й Валлонією.

“І мені, і Канаді здається очевидним, що Євросоюз зараз не здатний укласти міжнародну угоду, навіть з країною, яка розділяє європейські цінності, – з Канадою. Канада дуже розчарована, і я, я особисто дуже розчарована”, – заявила Фріланд.

Валлонський прем‘єр-міністр Пол Маньєтт зазначив, що поступки були кроком уперед, але їх недостатньо:

“На даний момент ми вважаємо цей документ неприйнятним. Ми вказали чітко, максимально чітко, і я це повторюю вже більше року: у нас є реальні проблеми з механізмом арбітражу. Також угодою зможуть користатися багатонаціональні корпорації, які базуються в Канаді, але які не є справді канадськими компаніями. Тож поступ є не достатнім”.

Водночас керівники ЄС не втрачають надії, що вдасться знайти компроміс щодо угоди про вільну торгівлю між Євросоюзом та Канадою. За даними одного джерела, Єврокомісія не вважає, що покладено край переговорам щодо торговельної угоди з Оттавою.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 156

ID поста = 18512свежие комментарии:
крымский бандеровец