новости • обзоры • события • факты
222 просмотров

КВАЛІФІКАЦІЯ ДО ЧС-2018: УКРАЇНА ГУБИТЬ ДВА ОЧКИ У ТУРЕЧЧИНІ

Матчами у трьох відбіркових групах стартував другий тур кваліфікації до фінальної частини Кубка світу 2018 року.

У групі G відбулася битва між Італією та Іспанією. Підопічні Хулена Лопетегі відкрили рахунок у матчі – на 55-й хвилині помилкою Буффона скористався Вітоло. Однак господарі зуміли врятуватися, коли на 82-й хвилині арбітр поставив пенальті, який реалізував Де Россі. Відтак, 1:1.

Втратою очок лідерами скористалася Албанія, яка, здолавши Ліхтенштейн 2:0, очолила турнірну таблицю.

Тим часом у групі під літерою І Україна не змогла втримати перевагу у два голи у гостьовому протистоянні з Туреччиною: на 24-й хвилині матчу Ярмоленко реалізував пенальті, а ще за три хвилини відзначився Артем Кравець. Турки відповіли точним ударом головою Туфана під кінець першої половини гри, та голом з пенальті, що на 81-й хвилині вдало виконав Чалханоглу. 2:2 у підсумку.

Після двох матчів Україна відстає на два очки від Ісландії та Хорватії, які свої матчі – проти Фінляндії та Косово відповідно – виграли.

Дубль Марко Арнаутовіча приніс нічию Австрії у поєдинку проти Уельсу. Причому обидва рази австрійці відігрувалися.

Після двох турів у групі D чотири команди мають по чотири очки, а Грузія та Молдова вже визначилися з власною роллю аутсайдерів.