новости • обзоры • события • факты
221 просмотров

КВАЛІФІКАЦІЯ НА ЧС-2018: УКРАЇНА ЗДОБУВАЄ ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ


Група D
Сербія очолила групу D після третього матчу кваліфікації на Чемпіонат світу з футболу. Серби подолали збірну Австрії з рахунком 3:2. Ірландія легко перемогла Молдову 3:1, а Уельс розійшовся миром із Грузією.

Таким чином Сербія, як й Ірландія, має сім очок, але лідирує за рахунок кращої різниці забитих та пропущених. Третю сходинку із п‘ятьма очками займає Уельс.

Група G
У групі G Македонія мало не створила невелику сенсацію. На 60-й хвилині гри з Італією македонці вели 2:1. Італійці заледве спромоглися зрівняти рахунок, а переможний третій гол забили лише у компенсований час – 3:2. Іспанці подолали Албанію – 2:0, а Ізраїль Ліхтенштейн – 2:1.

Іспанія та Італія мають по сім очок, внічию вони зіграли лише одна з одною. В Албанії та Ізраїлю – по шість.

Група І
У групі І після двох нічиїх першу перемогу здобула збірна України. Українці подолали частково визнану республіку Косово з рахунком 3:0. Очки набрали і лідери групи: Хорватія мінімально переграла Фінляндію, а Ісландія з рахунком 2:0 засмутила Туреччину.

Таким чином із двома перемогами Хорватія та Ісландія мають по сім очок. Україна – на третьому місці. Лідерам вона поступається двома очками.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 16

Просмотров за сегодня: 1,832

ID поста = 17911свежие комментарии:
крымский бандеровец