новости • обзоры • события • факты
325 просмотров

двійник президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами - Сяо Цзігуо / Xiao Jiguo

Китайський двійник Обами зіграє у фільмі «поганого» лідера Тріади

У Китаї знайдений двійник президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами, який працює в індустрії кіно. Звуть актора / Xiao Jiguo і він дійсно схожий на американського президента.
Сяо Цзігуо, який став ізвестностним після появи на телевізійному китайському «Шоу Мрії» / «Chinese Dream Show» (конкурс талантів) в 2012, отримав роль у детективній комедії під назвою «Хуо Бао» / «Huo Bao», що приблизно перекладається як » прикольні чуваки «. Реліз стрічки запланований на літо наступного року. Персонаж актора — початківець гангстер, невдалий учасник різних кримінальних розборок, що зовні нагадує лідера США. Про свого героя і його характері Сяо Цзігуо каже: «Мій персонаж не справжній Обама, це гангстер низького рівня. І коли мій бос говорить мені бити людей, я роблю це».
Продюссер, сценарист і актор стрічки Ванг Сіцзін / Wang Xijin прокоментував: «Сюжет фільму базується на схожості дрібного гангстера і президента з усіма витікаючими курйозними наслідками. Характер цього персонажа відрізняється від його зовнішності. Якщо в житті є лідером великої країни, то в даному випадку, це лише дрібна копія, яка використовує свою схожість по ситуації. Все, що повинен зробити герой Сяо — намагатися вести себе як президент і нести нісенітницю на змішаному суржиком ктітайско-англійсько-російського походження. Його зовнішність і незрозуміла мова справляє глибоке враження на занадто довірливих оточуючих. Крім того, не забувайте, цей фільм — комедія «.
Далі Сяо розповідає: «Я погано знаю англійську. І коли я йду на студію, по дорозі придумую суміш з англійської, російської та китайської мови для своїх діалогів. Мене часто ніхто не розуміє і це весело.».
На питання репортерів про те, як би він прийняв китайського президента Сі Цзіньпіна / Xi Jinping, якщо був справжнім Обамою, Сяо сказав: «Якби я дійсно був Обамою, то я безумовно закотив би величезний банкет. Я попросив би, щоб всі ЗМІ приїхали і тоді сказав би перед ними таке: «Ми дружимо з Китаєм. Сі Цзіньпін і я — брати «.
До початку своєї акторської діяльності 29-річний Сяо Цзігуо працював на фабриці охоронцем. Після шоу його запрошували зніматися в рекламі, невеликих серіалах і експериментальних короткометражних фільмах. На думку американських користувачів інтернету актор не надто схожий на американського президента. Однак схожість в Обами та Цзігуо усе ж є. Як пишуть місцеві ЗМІ у Сяо з Обамою одна група крові, а ось дата народження відрізняється всього на один день.

Зарегистрированных пользователей: 3951

Сейчас на сайте: 21

Просмотров за сегодня: 740

ID поста = 1963свежие комментарии:
крымский бандеровец