новости • обзоры • события • факты
223 просмотров

Клімкін про дії Росії: світ вчиться на власних помилках, наступна може стати фатальною

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін із нагоди восьмих роковин початку війни Росії проти Грузії 8 серпня 2008 року заявив, що навіть цивілізований світ вчиться тільки на власних помилках.
«Після – жодних санкцій, а невдовзі – «перезавантаження» зі США і «Партнерство для модернізації» з ЄС», – нагадав він у твітері дії Заходу після нападу Росії на Грузію, а потім окупацію двох сепаратистських регіонів цієї країни, що триває досі.
«Наступна помилка може стати фатальною», – застеріг міністр.
В Україні звертають увагу, що саме поблажливість світової спільноти до агресії Росії проти Грузії уможливила агресію Росії й проти України.
Після російсько-грузинського військового конфлікту в серпні 2008 року Росія окупувала два сепаратистські регіони Грузії – Абхазію і Південну Осетію, – а також визнала самопроголошену «незалежність» цих регіонів. Крім Росії, її визнали ще лише три держави – Нікарагуа, Венесуела і Науру. Тбілісі і міжнародна спільнота вважають ці регіони частиною Грузії.
У лютому 2014 року Росія окупувала український Крим і заявила про його анексію, яку назвала «возз’єднанням», «здійсненням волі кримського народу» і «відновленням історичної справедливості». Генеральна асамблея ООН своєю резолюцією відкинула можливість визнання цих амбіцій Москви.
Від квітня 2014 року на частині Донбасу триває збройний конфлікт. Регіон окупують російські війська і підконтрольні їм формування з місцевих сепаратистів і російських найманців. Україна і Захід звинувачують Росію в підтримці проросійських сепаратистів на окупованій частині Донбасу, Москва ці звинувачення не визнає.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5163

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 192

ID поста = 14052самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец