новости • обзоры • события • факты
225 просмотров

Коли я бачу ці знахабнілі пики – немає більше слова

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі подає у відставку.
Він мотивував це тим, що президент підтримує два клани в Одесі й область здають не просто корупціонерам, а ворогам України.
«Поруч зі мною стоять ті, хто переміг у конкурсі на зайняття посад у Відкритому митному просторі», – сказав Саакашвілі в Одесі.
При цьому губернатор заявив, що кошти, передбачені на його роботу, розікрали.
«Ми чекали, що на початку року цей ремонт (у відповідному центрі – ред.) закінчиться. Але гроші вкрали. Як завжди нас обдурили. Ще на початку року президент обіцяв, що підтримає цей проект. Але він і пальцем не ворухнув, щоб цей проект було запущено. Скільки можна брехати й обманювати», – обурився він.
Саакашвілі також поскаржився на закриття Центру обслуговування громадян.
«Кілька днів тому закрився Центр обслуговування громадян, який врочисто відкривав. Потім із подачі членів його ж фракції було ухвалено норми, які не дозволили цьому центру працювати. Я закликав президента не підписувати цей закон, але він підписав – і центр закрився», – зазначив він.
«Якщо чесно, для мене останньою краплею стали електронні декларації. Коли я бачу ці знахабнілі пики – немає більше слова, – які і тут, і по всій Україні заявляють нахабно, що в них є мільярди лише в готівці, і ще вони отримують соціальну допомогу від держави, від тих пенсіонерів, які просто тремтячими руками останні копійки збирають, щоб не загинути з голоду», – сказав Саакашвілі.
«І в цей час єдине, що я бачу, що жоден порядний чиновник, який почав по-новому справді працювати, не отримує не лише захисту – вони абсолютно беззахисні, бо верховна влада в Києві прямо напускає на них усяких там Пресманів, Гончаренків…», – додав він.
«І коли реально в Одеській області президент особисто підтримує два клани – клан бандитський, кримінальний убивць ’90-х Труханова й ізмаїльський корупційний клан Урбанського. І реально всю владу в області віддали цим двом і ще їхнім союзникам – сепаратистам із «Нашого краю» Антона Киссе», – заявив Саакашвілі.
Він обурився, що «це відбувається абсолютно відкрито».
«Одеську область здають не лише корупціонерам – здають ворогам України. Я не збираюся про це мовчати. Мені це все справді набридло», – додав глава ОДА.
Він сказав одеситам: «Я дуже закоханий у цю область, ми багато речей з вами почали. Мене досі підтримувала думка про те, що хоч скільки б я не їздив, я зустрічав дуже багато простих людей – на вулицях, у селах, на полях, – які підходили й казали: «Тільки не йдіть, не залишайте нас на поталу цим усім стерв’ятникам».
«Я не хочу залишати одеситів напризволяще. Але я їм хочу сказати: ми обов’язково підіймемо й Одесу», – додав Саакашвілі.
Він сказав, що коли приїхав туди, хотів, щоб «темпи розвитку були такі ж, як у Батумі».
«Але я добре пам’ятаю, що Батумі ми стали розбудовувати після того, як звільнили Тбілісі від корупціонерів. І Одеса розів’ється тільки після того, як Київ буде звільнено від корупціонерів, які прямо захищають бандитизм і свавілля, у тому числі, в Одеській області», – заявив Саакашвілі.
«У цій ситуації я вирішив подати у відставку й почати новий етап боротьби. У мене не опустяться руки – я не втомлюся. Нехай вони не сподіваються й не розраховують позбутися мене», – повідомив він.
«Я той солдат, який іде стільки, скільки може, а потім стільки, скільки треба для повної перемоги – для того, щоб визволити Україну від цієї мерзоти, від цього корупційного бруду, який капіталізує на крові наших солдатів, на жертвах Майдану, яка зрадила ідею української революції й у якої єдина мотивація свого існування – це набивати собі кишені, посилювати свій клан і остаточно пограбувати Україну до нитки. Не дочекаєтеся», – додав Саакашвілі.
Він упевнений, що в Україні достатньо нових, молодих, енергійних і незаплямованих сил і людей, які не пов’язані «із цієї шваллю, яка ось так усе гальмує».
«Ми обов’язково об’єднаємося й ми обов’язково закінчимо цю боротьбу перемогою України. Заради одеситів, заради всіх інших жителів України. Боротьба триває й ми обов’язково переможемо», – заявив Саакашвілі.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3433

ID поста = 19388крымский бандеровец