новости • обзоры • события • факты
218 просмотров

Правый сектор

Протягом тривалого часу у «Правому секторі» ставали все виразнішими негативні явища. Найбільше давалася взнаки відсутність чіткої революційної стратегії. Іншим доволі неприємним явищем було те, що в «Правому секторі» продовжували безкарно перебувати особи, які прийшли туди, аби дбати про власні комерційні інтереси.

Врешті-решт, провідному активу ПС увірвався терпець. Був написаний лист до Дмитра Яроша із чітким і аргументованим викладом усього того негативу, який можна спостерігати в житті ПС. Лист підписали командири бойових підрозділів та запасних батальйонів ДУК, керівники обласних осередків ПС. Словом, активісти, за якими стоять люди і конкретні справи. Лист був вручений у форматі зустрічі з Д. Ярошем. Для вирішення усіх проблемних моментів вирішено провести розширену конференцію Національно-визвольного руху.

Конференція відбулася. На жаль, Д. Ярош не взяв у ній участі. Натомість він написав листа, який не знайшов підтримки серед учасників конференції. Так, учасники конференції доволі емоційно зустріли антиреволюційні тези Д. Яроша. Вони активно підтримали ідею обрання авторитетного Проводу усього Руху, адже час показав, що керівництво партії не може ефективно провадити увесь Рух. Проте ідея Д. Яроша щодо обрання Проводу Руху у максимально широкому форматі (близько п’ятнадцяти чоловік) не знайшла підтримки. Причин тому декілька. По-перше, аби ефективно працювати, Провід повинен складатися з невеликої кількості осіб (інакше це буде не провід, а говорільня). По-друге, велика кількість осіб — це колективна безвідповідальність, натомість коли коло осіб невелике, відповідальність збільшується.

Кожен учасник конференції міг запропонувати претендента у члени Проводу. Для абсолютної більшості учасників було аксіомою те, що до Проводу мають входити Андрій Стемпіцький, Андрій Тарасенко, Юрій Палій. Окрім них до Проводу було обрано Арсенія Білодуба та Василя Лабайчука. Само собою зрозуміло, що також до Проводу було обрано Дмитра Яроша.

Конференція наголосила на необхідності повернення Руху «Правий сектор» на чіткі революційні позиції.

Крім того, під час свого виступу керівник Служби безпеки «Правого сектора» наголосив, що зараз СБУ через свою агентуру намагається внести в ряди «Правого сектора» розбрат і чвари, створити ілюзію «розколу» і т.д. Тому учасники конференції погодилася щодо необхідності посилення єдності у рядах ПС.

Замість того, щоб прийняти рішення конференції, «добро» на проведення якої дав, Дмитро Ярош чомусь взяв паузу, а вчора, 11 листопада, заявив, що покидає пост Провідника Руху. Відразу ж після заяви Яроша у соцмережах спробували запустити флешмоб у стилі «Ми не визнаємо відставки Дмитра Яроша». Запустили його ті самі «нашіптувачі», які, імовірно, і порадили йому заявити про відставку, аби потім розіграти трагікомедію під назвою «Розкол у ПС». Де писався сценарій цієї вистави — чи в Управлінні СБУ на Володимирській, чи в рядах самих «нашіптувачів» — наразі невідомо. Відомо лиш те, що в СБУ сьогодні активно переймаються, як не допустити оздоровлення і посилення «Правого сектора».

Але ніякого розколу у ПС немає. Є прозоро обраний Провід Руху. І є купка інтриганів, які, дбаючи про власні комерційні інтереси чи просто задовольняючи свої амбіції, діють під режисурою спецслужб.

источник-Правий сектор->

Зарегистрированных пользователей: 4899

Сейчас на сайте: 14

Просмотров за сегодня: 1,703

ID поста = 7083свежие комментарии:
крымский бандеровец