новости • обзоры • события • факты
403 просмотров

Конфлікт на Донбасі - агресія Росії та "гаряча війна", а не "заморожений конфлікт" - спецпредставник США Волкер

Конфлікт на Донбасі є агресією Росії та його слід розглядати як «гарячу війну», а не «заморожений конфлікт», — заявив спеціальний представник у справах України Курт Волкер під час візиту до України.

Під час візиту до міста Краматорськ Волкер заявив, що він підготує низку рекомендацій щодо того, як Вашингтон може більше залучитися до вирішення ситуації.

«Це не заморожений конфлікт, це гаряча війна, і це негайна криза, яку ми всі повинні вирішити якомога швидше», — сказав він.

Коли його запитали про те, чи він бачить конфлікт як результат російської агресії, а не внутрішньоукраїнських факторів, Волкер відповів ствердно.

«Ми бачили, що сталося, ми розуміємо, як цей конфлікт розпочався, ми розуміємо, як він управляється зараз, і тому важливо, щоб Сполучені Штати були більш залученими».

Офіційна делегація Державного департаменту США, яку очолює спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, прибула у зону конфлікту на сході України. Про це 23 липня повідомив прес-центр української військової операції.

Згідно з повідомленням, у складі делегації перебувають спецпредставник Вашингтона Курт Волкер, посол США в Україні Марі Йованович, співробітник Держдепартаменту США Лейн Бал, військовий аташе при посольстві США в Україні полковник Пол Шмітт й інші посадові особи.

Дивіться також: Прес-секретар Держдепу про ситуацію на сході України

источник->

Делегація Держдепу США відвідала район проведення АТО

З відвідування штабу оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» розпочався візит в район проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей офіційної делегації Державного департаменту США, яку очолив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер. Разом з ним до району проведення АТО прибула Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, співробітник Держдепартаменту США Лейн Бал, військовий аташе при Посольстві США в Україні полковник Пол Шмітт та інші посадові особи. Делегацію зі сторони Збройних Сил України супроводжували керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Локота, директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко.
Гості ознайомились зі специфікою керування військовими формуваннями під час ведення бойових дій, структурою та організацією військовим управлінням тощо. Українські військові отримали високу оцінку від американських колег

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3433

ID поста = 24851



крымский бандеровец