новости • обзоры • события • факты
229 просмотров

Концерт The Rolling Stones в Гавані зібрав близько півмільйона слухачів

Сотні тисяч людей відвідали концерт легендарних в кубинській столиці, пише в суботу іспаномовних преса.

Стадіон Ciudad Deportiva, де проходив концерт, був заповнений.
Місткість стадіону оцінюють в 450-500 тис. чоловік, відзначають видання. Крім того, ті, хто не потрапив на безкоштовний концерт, залишилися слухати «роллінгів» на вулицях біля нього; багато залізли на дахи сусідніх будинків і насолоджувалися виступом музикантів звідти.

«Ми знаємо, що багато років було складно почути нашу музику на Кубі, але тепер ми граємо тут», — сказав глядачам беззмінний лідер групи Мік Джаггер на іспанською мовою. ЗМІ відзначають, що музикант говорив «на чистому іспанському».

«Я думаю, що часи змінилися. Чи не так?» — Запитав він присутніх.

Першою композицією на який тривав два з половиною години концерті стала знаменита Jumpin Jack Flash.
Глядачі стрибали, співали і підтримували музикантів протягом усього концерту, відзначають ЗМІ.

Агентство ЕФЕ зазначає, що серед глядачів було багато іноземців: британці, німці, американці, аргентинці, мексиканці. Повідомляється також, що серед глядачів були помічені Наомі Кемпбелл і Річард Гір.

У віп-зоні, відзначає агентство, можна було побачити топ-модель Наомі Кемпбелл і актора Річарда Гіра.

В ході концерту М.Джаггер розповів публіці, що вже покуштував знаменитий кубинський рис з чорною квасолею. «Але найсмачніше було станцювати кубинську румбу», — поділився 72-річний вокаліст.
Попрощався з глядачами він теж на іспанському: «Велике спасибі, Гавана. Доброї ночі».

«Це так прекрасно, що вони приїхали на Кубу і об’єднали таку кількість старих і молодих», — поділився після концерту з журналістам 24-річний Андрес Енду.
«Зміни грядуть, і цей факт нам доводить це», — додав він.

У 1960-90-ті роки музика таких іноземних виконавців, як The Rolling Stones, була заборонена на Кубі, і жителям країни доводилося таємно слухати зарубіжних музикантів, передаючи пластинки з рук в руки.
Багато років влада Куби переслідували молодих людей за захоплення рок-музикою. Вона вважалася впливом західного капіталізму. Крім того, кубинський уряд довгий час забороняло неофіційні масові зібрання людей.
Концерт «роллінгів» став одним з найбільших в столиці Куби після революції 1959 року. Раніше в березні концерт електронного тріо Major Lazer також зібрав в Гавані до півмільйона слухачів.

Зарегистрированных пользователей: 4864

Сейчас на сайте: 0

Просмотров за сегодня: 38

ID поста = 11494самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец