новости • обзоры • события • факты
348 просмотров

КОРАБЛІ НАТО ВСТАЛИ НА ЯКІР БІЛЯ БОСФОРСЬКОЇ ПРОТОКИ

Американський ракетний есмінець “Росс” пройшов Босфор і Дарданелли і вийшов у акваторію Чорного моря. Три інших кораблі , які супроводжували його, стали на якір у порту Стамбула. Це три фрегати: канадський “Вінніпег”, португальський “Франсішку де Альмейда” та іспанський “Блас де Лесо”.

У Туреччині вітають цю присутність:

“Ми не знаємо, чому вони тут, але думаю це пов‘язано зі збитим російським літаком. За нього обіцяли відплату. Думаю, тому кораблі НАТО зараз тут”.

“Ми – член НАТО. Будь-яка провокація проти нас – це атака на Північноатлантичний альянс. Він нас захистить”, – вважають мешканці Стамбула.

Керівники НАТО ще раніше повідомляли про намір направити кораблі альянсу у східне Середземномор‘я. За їхніми словами, це не пов‘язано з конфліктним інцидентом між Туреччиною та Росією.

“У Босфорській протоці, яка є головним маршрутом для російської військової операції у Сирії, тепер пришвартувалися кораблі НАТО. Мешканці Стамбула сприймають їхню присутність як знак солідарності альянсу з Туреччиною у протистоянні з Росією”, – повідомляє зі Стамбула кореспондент “Євроньюз”.

Раніше російські ЗМІ повідомляли про затримки, з якими стикалися деякі російські судна при проході через Босфор. Дозволу на прохід доводилося чекати годинами. В НАТО виключили можливість того, що Туреччина закриє протоки для російських суден.

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 20

Просмотров за сегодня: 3,177

ID поста = 21579свежие комментарии:
крымский бандеровец