новости • обзоры • события • факты
225 просмотров

КРАХ "DEUTSCHE BANK": УРЯД АНҐЕЛИ МЕРКЕЛЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ОСТОРОНЬ

Канцлер Німеччини Анґела Меркель висловила сподівання, що найбільший банк країни “Deutsche Bank” якнайшвидше впорається зі своїми проблемами сам. Раніше канцлер нівелювала можливість державної допомоги банку для сплати штрафу у 14 мільярдів доларів уряду США. Останній підозрює німецьку фінустанову в порушеннях при торгівлі цінними паперами напередодні кризи 2008 року. Меркель бути посередником у перемовинах відмовляється.

“Я тільки хочу сказати, що “Deutsche Bank” – частина Німеччини та її фінансового сектору. Звісно ми сподіваємося, що всі компанії, навіть якщо вони мають тимчасові проблеми, можуть розвиватися у правильному напрямку. Більше я не буду коментувати,” – заявила Меркель.

Аналітики вважають основною причиною відмови у допомозі – поганий таймінг: Німеччина стоїть на порозі виборів, а рятувати банк довелося б за рахунок виборців-платників податків, голоси яких Меркель вже втрачає на фоні міграційної кризи.

Том Стівенсон, експерт фінансового ринку:
“Не думаю, що нам варто дивуватися, що німецький уряд не хоче втручатися та брати на поруки “Deutsche Bank”. На нас чекають вибори наступного року, а голосів за порятунок банку, що потопає, не так і багато.”

Після рекордного падіння вартості акцій “Deutsche Bank” планує скоротити близько 9% співробітників. Скорочення персоналу також очікуються і у другому найбільшому банку країни “Commerzbank” через ультранизькі відсоткові ставки та слабкий попит на кредити

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 22

Просмотров за сегодня: 3,098

ID поста = 17015свежие комментарии:
крымский бандеровец