новости • обзоры • события • факты
218 просмотров

Лещенко назвав найбільш кричущі злочини з «таємних кас» регіоналів

Понад 10 мільйонів доларів щомісяця на хабарі та зарплати у конвертах — стільки витрачала Партія регіонів напередодні виборів до Верховної Ради 2012 року. У документах так званої «таємної каси» регіоналів, оприлюднених у вівторок, прізвища держслужбовців, журналістів, соціологів, народних депутатів.

Суми – від кількох сот доларів до десятків мільйонів. Це лише частина величезного масиву так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, яку оприлюднив народний депутат Сергій Лещенко та видання «Українська правда».

Він каже йдеться про період 6 місяців 2012 року, достовірність документів не викликає сумнівів. У відомостях – підписи людей, які приймали оплату. В Партії регіонів ретельно підраховували, кому скільки і за які послуги давали хабарі. Дехто із фігурантів списку вже визнали, що дійсно отримували гроші за роботу на регіоналів.

За словами Лещенка, тут десятки і сотні фактів злочинів.

«Найбільш кричущі, на мою думку – це хабарі членам ЦВК, які й досі продовжують виконувати свої обов’язки і термін повноважень яких закінчився вже два роки тому. Я думаю, що цей епізод має бути закінчений якнайшвидше і винні мають бути притягнені до відповідальності», — зазначає український законодавець Лещенко.

Якщо вірити документам – то там дані про мільйони доларів, які соратники пана Януковича витрачали на підкуп журналістів, телеканалів, політиків. Дехто з фігурантів списку досі обіймає високі посади.

Головний редактор Інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик каже, що злочини, які відбулися за часів минулого режиму, досі не розслідувані.

«Суспільство незадоволене, оскільки не побачили справедливості. І мені хочеться сподіватися, що хоча б ці люди будуть викрислені із політичного життя України», — зазначила Мусаєва-Боровик.

Журналісти кажуть – вже передали папери слідчим. Копії – опублікували, щоб суспільство контролювало, як йде розслідування.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4876

Сейчас на сайте: 20

Просмотров за сегодня: 4,298

ID поста = 12449самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец