новости • обзоры • события • факты
196 просмотров

ЛІДЕР БРИТАНІЇ ОБІЦЯЄ: BREXIT МАЄ ПОКРАЩИТИ ЖИТТЯ БРИТАНЦІВ


ЛІДЕР БРИТАНІЇ ОБІЦЯЄ: BREXIT МАЄ ПОКРАЩИТИ ЖИТТЯ БРИТАНЦІВ
Прем‘єр-міністр Британії Тереза Мей розповіла, якою бачить свою країну після виходу з Євросоюзу. На з‘їзді владної Консервативної партії вона закликала однопартійців більше дбати про робітничий клас і змінити імідж партії, яка захищає багатих за рахунок бідних:

“Оскільки ми виходимо з ЄС і перебираємо контроль над нашою власною долею, ми повинні вирішити деякі з давніх проблем Британії – наприклад, як навчити достатньо людей, що зможуть виконувати роботу майбутнього. Це стає ще більш актуальним”.

Євродепутат від Партії незалежності Сполученого Королівства Девід Коберн, втім, уважає, що британські консерватори просто позичають їхні ідеї:

“Я думаю, що нам і надалі потрібно надавати уряду ідеї. Вони, здається, не мають своїх власних. Консервативна партія, схоже, краде всі наші задуми. Що ж, це добре. Ми дуже раді, що вони крадуть нашу політику. Ми створимо ще ідеї й надамо їм ще кілька напрямків для роботи. Будемо сподіватися, що в кінцевому підсумку люди просто скажуть: “Давайте позбудемось резервного екіпажу і повернемося до реальності. Хай при владі буде Партія незалежності”.

Цими днями Мей заявила, що Brexit розпочнеться не пізніше кінця березня наступного року. Вікі Форд, британський євродепутат від консерваторів, вказує, що слід уникнути помилок:

“Я вже говорила раніше, що якщо ми просто вирвемо Британію зі спільного ринку, не маючи при цьому довгострокового й серйозного плану на майбутнє, може постраждати не тільки британська, але й велика частина європейської економіки”.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 5

Просмотров за сегодня: 3,929

ID поста = 17617свежие комментарии:
крымский бандеровец