новости • обзоры • события • факты
195 просмотров

МЕР ФРАНЦУЗЬКОГО МІСТА ІНІЦІЮВАВ АНТИМІГРАНТСЬКУ КАМПАНІЮ


МЕР ФРАНЦУЗЬКОГО МІСТА ІНІЦІЮВАВ АНТИМІГРАНТСЬКУ КАМПАНІЮ

“Ось вони… мігранти у нашому місті. Нам їх нав‘язує держава”. Такі плакати з‘явилися у французькому місті Безьє. Ініціатива початку антимігрантської кампанії належить місцевому мерові Роберу Менару, який дотримується ультраправих позицій.

У такий спосіб мер протестує проти збільшення центру прийому біженців в Безьє. Він оголосив про намір провести місцевий референдум з цього питання.

“Коли в деяких міських державних школах 2/3 школярів є дітьми з родин мігрантів, то, перепрошую, але межа терпимості перейдена”, – пояснює свої дії мер Безьє.

Не лише асоціації з захисту прав мігрантів, але й пересічні мешканці висловили своє обурення у зв‘язку з появою в місті плакатів, що закликають до ворожого ставлення до мігрантів.

“Це псує репутацію міста, її мешканців, тому що не всі тут підтримують Менара, не всі підтримують цю політику, яка таврує мігрантів. До речі, це дуже суперечливо, адже Безьє — місто-побратим одного з сирійських міст. Тому усе це виглядає дуже дивним”, – каже мешканець Безьє.

Не згодні з антимігрантською кампанією місцеві мешканці ініціювали петицію в інтернеті, в якій виступають проти мера Безьє.

А прокуратура почала розслідування справи за статею “Расова ненависть та дискримінація”.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 38

Просмотров за сегодня: 2,055

ID поста = 18059свежие комментарии:
крымский бандеровец