новости • обзоры • события • факты
141 просмотров

МЗС: тортури українців стали звичною практикою для Росії

Російська влада та «її окупаційні сили» продовжують утримувати щонайменше 29 громадян України у незаконному ув’язненні — про це заявили в українському міністерстві закордонних справ.
У заяві зовнішньополітичного відомства також зазначено, що в анексованому Криму переслідують десятки громадян України, 16 українців вважають зниклими безвісти, 115 — серед заручників на Донбасі.
«Змушені констатувати, що захоплення, переслідування та застосування тортур проти українських громадян стало для Москви звичною практикою», — зазначили в МЗС.
Там також висловили категоричний протест у зв’язку з ситуацією і додали, що дії російської влади стосовно громадян України принижують людську гідність.

Звільнення заручників залежить від Росії — Порошенко
Справи Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Ільмі Умерова, Ахтема Чийгоза та багатьох інших «промовисто свідчать про повернення Російської Федерації до політичних репресій і судилищ зразка ери сталінізму», заявили у міністерстві.

«Останнє рішення окупаційної російської влади про відхилення скарг захисту у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, як і його попереднє утримування у психіатричній лікарні, є яскравими ілюстраціями такої антигуманної політики», — ідеться у заяві.
МЗС України закликало міжнародну спільноту тиснути на Росію для звільнення усіх утримуваних українських політв’язнів і заручників.
Під час зустрічі із матерями та дружинами заручників у серпні президент Петро Порошенко заявляв, що інформація на той момент була підтверджена підтверджена щодо 45 заручників, а загалом проросійські сепаратисти на Донбасі утримували 107 людей.
Попередні спроби домовитися на цю тему про це не мали успіху.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 3946

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 9,717

ID поста = 16202свежие комментарии:
крымский бандеровец