новости • обзоры • события • факты
220 просмотров

МОҐЕРІНІ: ЄС НЕ РОЗГЛЯДАЄ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДОДАТКОВИХ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ ЧЕРЕЗ СИРІЮ


МОҐЕРІНІ: ЄС НЕ РОЗГЛЯДАЄ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДОДАТКОВИХ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ ЧЕРЕЗ СИРІЮ

Додаткових санкцій проти Росії у зв‘язку з ситуацією в Сирії не передбачається. Жодна з країн ЄС не висувала пропозиції щодо цього. На цьому наголосила верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Моґеріні у Люксембургу, де у понеділок зустрілися міністри закордонних справ ЄС.

Натомість на порядку денному зустрічі — можливе посилення санкцій щодо сирійського режиму.

“Європейський Союз має поміж своїх інструментів впливу не лише санкції. Є також інші засоби тиску, не пов‘язані з санкціями важелі. Поєднання обох інструментів — ось що, на мою думку, є розумним і корисним”, – підкреслила Федеріка Моґеріні.

“Не можна закривати очі на цю ситуацію. А робиться усе для того, щоб змусити нас замовчати, закрити очі. Цього не буде на цій зустрічі”, – пообіцяв міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро.

Його британський колега Боріс Джонсон зазначив:
“Вирішення цієї проблеми, порятунок Алеппо дійсно лежить на режимі Ассада і передовсім на Росії. Саме вони мають діяти, тому я звертаюся до величі росіян, закликаю їх обрати інший шлях.”

У понеділок в Алеппо під час одного з низки бомбардувань загинула ціла родина з 14 осіб, серед них двоє 6-тижневих немовлят, а також шестеро дітей у віці до 8 років.

Цивільна оборона Алеппо, що складається з волонтерів-рятувальників, повідомила, що бомбували місто російські військові літаки.

,Европейский союз,

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4467

Сейчас на сайте: 3

Просмотров за сегодня: 157

ID поста = 18280свежие комментарии:
крымский бандеровец