новости • обзоры • события • факты
258 просмотров

МІЛАНСЬКА МОДА: ІТАЛІЙСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ НЕ ШКОДУЮТЬ ОЗДОБЛЕННЯ У НОВИХ КОЛЕКЦІЯХ

Показ колекції Dolce&Gabbana “Весна/літо-2017” відзначився теплими та яскравими кольорами, а також літніми декораціями: бананові пальми, білий пісок та напої з кокосового соку. Дизайнери хотіли зробити центром уваги цього показу Сицилію та Неаполь, бо вся атмосфера більше нагадувала сільський ринок у південній Італії.

Доменіко Дольче та Стефано Ґаббана відомі своєю любов‘ю до яскравого одягу з великою кількістю прикрас. Ця колекція не стала винятком: не бракувало золота, мережива, вишивки, блискавок, квітів, зображень Діви Марії та ліхтариків.

А наприкінці показу моделі перевдягнулися у вишиті спідниці та футболки з лоґо D&G та затанцювали разом зі справжніми італійськими вуличними танцюристами.

А от дім Versace відкрив свій показ куртками-вітровками. Серед моделей на подіумі були такі зірки, як Наомі Кембел, Джіджі Гадід та Ірина Шейк.

Донателла Версаче вирішила поєднати куртки з лосинами, рюкзаками та платтями, що більше скидалися на парашути. Візерунки переважали з мотивами оптичних ілюзій, а кольори – чорний, фіолетовий та зелений.

Коли ж показ дійшов до вечірнього одягу, то Версаче продемонстрували зовсім інший стиль: короткі чорні сукні, металеві та кришталеві прикраси і чіткість ліній.

А що стало найпомітнішим у показі “Весна/літо-2017” у Prada? Ретро плащі з візерунками у стилі 1960-х та 70-х, багато шовку та кольорових торбинок-клатчів.

Міучча Прада також включила до своєї колекції чорні шорти з червоними візерунками та картаті сорочки з рукавами-ліхтариками.

Спідниці були найрізноманітнішого крою: від дуже коротких до спідниць у складку до спідниць, прикрашених пір‘ям.

А тлом для показу стала проекція уривків з фільму “Минуле вперед”, спільно знятого Міуччою Прадою та американським режисером Девідом Расселом.

Тим часом, у весняно-літній колекції Armani найбільший наголос робився на маленьких деталях.

Головною героїнею показу стала жінка, що привертає увагу короткою спідницею, але ховає обличчя за вуаллю. У колекції були помітні плетення та бахрома.

Утім, Армані відомий любов‘ю до чистих ліній, і у цій колекції залишився вірним цьому стилю. Водночас, був тут присутній і натяк на натхнення з далеких країв: широкі штани та спідниці-саронги.

82-річний дизайнер цього разу вдався гіпнотичних кольорів: яскраво-синього та фіолетового

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5177

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 1,144

ID поста = 16957свежие комментарии:
крымский бандеровец