новости • обзоры • события • факты
243 просмотров

Міноборони звільнило автора фото «Перемир’я в Широкині» з посади радника міністра

Міністерство оборони України повідомляє про звільнення з посади радника міністра волонтера Дмитра Муравського, автора фото «Перемир’я в Широкині».

Згідно з повідомленням на сайті відомства, Муравського звільнили у зв’язку з резонансом довкола зроблених ним фотографій.

«Всі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій та не заявляло про це офіційно – про це казав сам автор», – йдеться у повідомленні.

«Дмитро Муравський досить тривалий час за особистою ініціативою як волонтер та фотограф працював у зоні проведення та на полігонах під час навчань. Ним було безкоштовно передано Міністерству оборони України фотобанк, який використовувався для популяризації служби у Збройних силах, а не як світлини реальних бойових дій», – зазначили у Міноборони.

Дмитро Муравський працював радником міністра оборони на громадських засадах.

22 серпня низка фотожурналістів закликала Дмитра Муравського підтвердити правдивість фото під назвою «Перемир’я в Широкині». Вони зокрема зазначили, що сумніви щодо достовірності фото створюють «небезпечну ситуацію для української фотографії в цілому і журналістики зокрема».

Сам Дмитро Муравський розказав обставини зйомки в інтерв’ю Радіо Свобода.

Міна прилетіла в той момент, коли я натискав на спуск камери – автор фото «Перемир’я в Широкині»

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5167

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 1,369

ID поста = 15159самое читаемое за месяц :


свежие комментарии:
крымский бандеровец