новости • обзоры • события • факты
212 просмотров

Минюст открыл судебное дело против правительства в вопросе прожиточного минимума

Підконтрольна Міністерству юстиції Державна виконавча служба України відкрила справу щодо виконання рішення суду про перегляд урядом прожиткового мінімуму в Україні, про це пишуть на сайті ZN.UA посилаючись на ініціатора процесу, правозахисника, керівника проекту «Відкритий суд» Станіслава Батрина.

«У постанові про відкриття виконавчого провадження вказується зобов’язати Кабінет Міністрів України провести науково — громадську експертизу набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму в Україні … і провести перегляд вмісту наборів непродовольчих товарів, продуктів харчування та послуг для основних соціально — демографічних груп населення. Крім того, що уряд принципово має виконати зазначені вимоги на майбутні роки, Кабінет Міністрів зобов’язали встановити належний розмір прожиткового мінімуму в Україні відповідно до закону ще в 2015 році», — зазначив Батрин.

Минюст открыл судебное дело против правительства в вопросе прожиточного минимума

Минюст открыл судебное дело против правительства в вопросе прожиточного минимума

Уряд повинен провести науково — громадську експертизу набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму в Україні.

За словами правозахисника, для невиконання рішення суду Кабінет Міністрів і Міністерство юстиції вдалися до порушення закону, оскільки з постанови виходить, що виконавчий лист надійшов у виконання з 01.12.2015, в той час як у правозахисника є докази про його надходження ще 25.11.2015, що, на думку Батрина, свідчить про фальсифікацію.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 3463

ID поста = 9701крымский бандеровец