новости • обзоры • события • факты
159 просмотров

Надія Савченко прибула до Москви на суд щодо Карпюка і Клиха

Станіслав Клих (л) і Микола Карпюк за ґратами

Депутат Верховної Ради України Надія Савченко зранку 26 жовтня прибула до Москви, де у Верховному суді Росії відбудеться слухання апеляції на вирок українцям Миколі Карпюку і Станіславу Клиху.

«По собі знаю як важливо коли в залі «суду», де ти сидиш у клітці, присутні українці. Коли є кому вигукнути «Слава Україні!» і почути у відповідь «Героям слава!» І тоді розумієш, що тебе не кинули свої, і боротьба продовжується, і з’являються сили», – написала Савченко у Facebook.

«Микола (Карпюк – ред.) попередив, що по етапу він не поїде. І я розумію, що людина такої волі як він Росії не скориться. Тому для мене важливо бути там. Підтримати хоча б присутністю. Дати зрозуміти, що українці своїх не кидають!» – наголосила депутат і додала, що закликала колег та засоби інформації «їхати і висвітлювати це судилище над Україною».

Адвокат Ілля Новіков раніше цього місяця заявив, що Станіслав Клих перебуває у поганому стані, мало себе контролює. Про загрозливий психічний стан в’язня також заявляли російська правозахисниця Зоя Свєтова та інші джерела.

У травні 2016 року Станіслав Клих і Микола Карпюк були засуджені Верховним судом Чечні на 20 і 22,5 року ув’язнення відповідно. Українці не визнають провини, заявляють, що ніколи не були в Чечні, були захоплені російськими силовиками незаконно і зазнали тортур під час слідства.

У серпні у Міністерстві юстиції України заявили про направлення Москві повторного запиту про екстрадицію ув’язнених Клиха і Карпюка

Російський адвокат Марк Фейгін вважає дивним приїзд до Москви своєї колишньої півзахисної, депутата Верховної Ради України Надії Савченко.

Російський адвокат Марк Фейгін вважає дивним приїзд до Москви своєї колишньої півзахисної, депутата Верховної Ради України Надії Савченко.
«Враховуючи, що Надію Савченко засудили в Російській Федерації, серед іншого, і за незаконний перетин кордону, виглядає це дивно. Дуже…» – написав Фейгін у мережі мікроблогів Twitter.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 153

ID поста = 18658свежие комментарии:
крымский бандеровец