новости • обзоры • события • факты
219 просмотров

НАТО - РОСІЯ: БРЯЗКАННЯ ЗБРОЄЮ ЧИ НОВА ХОЛОДНА ВІЙНА?


— РОСІЯ: БРЯЗКАННЯ ЗБРОЄЮ ЧИ НОВА ХОЛОДНА ВІЙНА?

Деякі країни в Європі побоюються, що Росія, спадкоємниця Радянського Союзу, прагне завоювати для себе нові території. Після анексії Криму 2014 року Російська Федерація також провела великі військові навчання поблизу кордонів України. Росія відкидає звинувачення і каже, що НАТО теж влаштовує подібні наземні навчання поруч з її кордонами. У Москві НАТО назвали агресором.

Про що йдеться: просте брязкання зброєю чи реальну загрозу нової Холодної війни? Одне можна сказати напевно: конфлікт на сході України триває й досі і забрав від 2014 року понад 9 тисяч життів. Усе це незважаючи на припинення вогню. Виглядає, що винні обидві сторони: і сепаратисти за підтримки Росії, і українське військо. Серджіо Кантоне отримав змогу потрапити на передову лінію фронту з українського боку і зняв ексклюзивний репортаж для нашого випуску “Інсайдерів”.

А наш кореспондент Ганс фон дер Брельє побував у Литві і теж зняв репортаж. Країни Балтики також стурбовані російськими військовими навчаннями біля своїх кордонів і військовими літаками, які порушують їхній повітряний простір. Латвія оголосила про плани посилити свою армію, а знову відновила обов‘язкову військову службу.

У цьому випуску ми також поспілкувалися з Ламберто Заньєром, генеральним секретарем Організації з безпеки і співробітництва в Європі, який виклав свою точку зору щодо ситуації між НАТО та Росією

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3433

ID поста = 17776крымский бандеровец